Summer Vibes

Letní inspirace podle Grace Kelly

Ať už před filmovou kamerou, nebo v soukromí, Grace Kelly byla za každých okolností jedním slovem dokonalá. Pokud váháte, co si sbalit na letní výlet, v čem jít na party na lodi nebo co si vzít v #casualFriday do práce, inspirujte se právě v jejím šatníku. 
Její styl je stejně známý jako pohádkový příběh o krásné dívce, která nejprve okouzlila Hollywood a pak mladého knížete z Monaka a stala se kněžnou elegantního státu a navždy potvrdila status jedné z největších ikon moderních dějin. Při pohledu na její letní garderoby zjistíte, že vypadat perfektně i v teplotách přesahujících příjemnou mez není zase taková věda. 
Ve filmech i v roli monacké kněžny se držela klasických střihů; základ jejího letního šatníku tvořila trička (jednobarevná nebo s proužky), šortky, áčkové sukně, kalhoty nad kotníky a bavlněné kaftany na pláž. Jasnou dominantu měla bílá a černá a jednoduché doplňky v podobě balerínek, hedvábných šátků, velkých slunečných brýlí a turbanů. I tomu nejobyčejnějšímu oblečení dala kouzelnou auru, jak se můžete přesvědčit ve fotogalerii nebo ve filmech Z nóbl společnosti a Chyťte zloděje