Horoskop

6. září 2018

LEV

Suchý humor, pro který vás většina přátel a kolegů zná, dnes nebude tak trefný, jako obvykle. Na jeho místo nastoupí spíš otrávenost a frustrace. Nevyčítejte si to, ale snažte se i přesto být dobrým společníkem. Obklopte se hezkými věcmi a v případě akutního drama se na chvilku stáhněte.

PANNA

Některé kousky vypadají hezky na figuríně, ale jakmile si je oblečete na sebe, stanou se z nich vaši největší nepřátelé. Stejně to je i u kamarádů. Ve vašem okolí se objeví ti, kteří se s vámi přátelí jen kvůli vlastnímu zisku. O to víc pozornosti můžete dát kamarádkám, se kterými se cítíte dobře.

VÁHY

Vaše touha po luxusu je dnes obzvlášť silná. Nenechte se ale zlákat třpytem a sezónními výprodeji. Raději nalaďte svou spořivou stránku a zjistěte, jestli nemůžete vylepšit některé svoje stávající kousky, třeba za pomoci kamarádky nebo internetu. Odměnit se můžete i luxusně dobrou čokoládou.

ŠTÍR

V hlavní roli dnešního dne účinkují vaše sny a touhy. Není nic špatného na tom, se čas od času zaměřit jen na sebe a svoje cíle. Zkuste se zamyslet a zapsat si, čeho rozhodně chcete v nejbližší době dosáhnout a kam míříte dlouhodobě. A pak hurá do realizace!

STŘELEC

Trocha utrácení ještě nikdy nikomu neublížila. Pracujete tvrdě, dovolte si proto trochu rozmazlování. Samozřejmě, utratit celou výplatu na jednou by nebylo ideální. Ale to určitě víte. Tak směle obujte pohodlné boty a vydejte se na nákupní maraton. Nebo snad dáte přednost on-line nákupu?

KOZOROH

Normálně se plánování večírků spíš vyhýbáte, ale dnes by to byla škoda. Hvězdy vám přisoudily roli perfektního hostitele. Dejte dohromady partu přátel nebo čerstvé novomanžele z vašeho okolí a pozvěte je na večeři. Budete mít velký úspěch a užijete si překvapivě příjemný večer!

VODNÁŘ

Proč černá zeštíhluje a proč se svět vlastně točí? Dnes se ponoříte do filozofické nálady, plné otázek. Nemusíte znát odpovědi na všechno. Nesnažte se ale ani přebít vaše dnešní rozpoložení. Proplouvejte myšlenkami. Užijte si třeba chvilku jógy a meditace.

RYBY

Zelená je hezká barva na šatech nebo topu, vaší mysli ale nesluší. Přestaňte závidět kamarádce, že má zase nový model od Dolce&Gabbana a přejte jí to. Místo užírání se závistí se zaměřte na sebe. Možná objevíte, že i vy si s trochou snahy budete moci dovolit splnit nějaké velké přání.

BERAN

Přihoďte si do kabelky velkou dávku optimismu. I když se vám už nějakou dobu nedaří objevit ty správné šaty na víkendovou akci, neklesejte na mysli. Usmějte se a nepřestávejte hledat. Optimismus a dobrá nálada se vám budou hodit i v práci, kde vás čeká náročný den plný úkolů. Odměna bude ale sladká!

BÝK

Vidíte tu kupu restů, která čeká na vyřešení? Pusťte se do nich. V poslední době se vám povedlo nakupit spoustu drobných úkolů, které se vám nechce řešit. Jakmile je ale dokončíte, dostaví se příjemný pocit a bude se vám i snáz dýchat. Nezapomeňte se ale odměnit třeba večerem v kině.

BLÍŽENCI

Už dlouho koketujete s velkou životní změnou. A dnes se zdá, že by mohl být ten správný den na jejich realizaci. Nenechte se však ošálit. Prudkou změnu image odložte na jindy a dávat dnes výpověď by vám také nepřineslo štěstí. Raději si vše ještě jednou pečlivě promyslete a poraďte se s někým.

RAK

Někdy se i problémy, které mají na pohled složité řešení, dají vyřešit snadno. Až dnes narazíte na nějakou překážkou, nepanikařte a v klidu popřemýšlejte. Uvidíte,  že se vám podaří problém vyřešit s elegancí Coco Chanel. Ostatně, parfém Chanel no.5 vám dnes bude maximálně sedět.