Horoskop

30. srpna 2018

PANNA

Skvělý pracovní den na obzoru! Kolegové vás dnes budou maximálně chápat a podporovat. Navíc se vám podaří dokončit velký úkol a na pochvalu z vedení nebudete muset dlouho čekat. Přijměte ji s respektem a nezapomeňte se také odměnit. Třeba dobrou večeří nebo kabelkou od Off-White.

VÁHY

Gastronomický objev na obzoru, Váhy! Obvykle volíte spíše tradiční jídla, ale až dnes půjdete na oběd či večeři, ochutnejte i něco nového. Podle hvězd vás totiž jídlo velmi mile překvapí. Možná zjistíte, že ústřice, které vás nikdy nelákaly jsou pro vás naprostou delikatesou. Tak si to testování nových chutí nenechte ujít!

ŠTÍR

Navštíví vás neočekávaná návštěva. Možná k vám zavítá dávná kamarádka nebo člen rodiny. Tak jako tak buďte připraveni nabídnout pomocnou ruku, pokud to bude potřeba. Nešťastnou kamarádku rozptylte třeba společným maratonem Sexu ve městě nebo nákupy. Odbytí návštěvy by se vám v budoucnu mohlo vymstít.

STŘELEC

Dnes se budete cítit velmi silní, Střelci. Využijte tuto sílu a konečně si vyříkejte spory s kolegyní nebo se odhodlejte a dejte výpověď. Čeká na vás velmi zajímavá pracovní příležitost, tak ji jděte naproti. Výrazný outfit vám ve vypjatých chvílích pomůže.

KOZOROH

Dnešní konstelace hvězd pro Kozorohy úplně vybízí k experimentům a odvážným kombinacím. Sáhněte do šatny a vytáhněte extravagantní kousky, které si schováváte jen na speciální příležitosti. Dnes v nich budete zářit i cestou do práce. Trvalou změnu image ale nechte spíš na jiný den.

VODNÁŘ

Dnes budou vaše myšlenky zahaleny do vášnivé nálady. Dost možná se na poradě přistihnete, že jste myšlenkami úplně jinde a tak využijte svého dnešního naladění, vytáhněte z šuplíku soupravu od Agent Provocatuer a připravte partnerovi smyslný večer pro dva.

RYBY

Práce šlechtí, ale vaše vysoké pracovní tempo si pomalu začíná vybírat svou daň. Obzvlášť dnes, protože postavení hvězd si trochu zahrává s vaším zdravím. Kromě kariéry se proto zaměřte i na sebe a místo odpoledních schůzek si dnes naplánujte návštěvu kosmetiky a masáže.

BERAN

Občasné experimentování je zdravé a žádoucí. Berani k němu budou mít dnes ideální příležitost. Nevrhejte se však do všeho po hlavě a před experimentováním si vše řádně promyslete. Co se jeden den zdá jako úžasný nápad, může být druhý den úplná katastrofa a tyrkysovou barvu z vlasů za jeden den skutečně nedostanete.

BÝK

Dnes vás čeká trochu emočně nestabilní den. V jednu chvíli vás zaplaví vlna veselí a optimismu, kterou rychle vystřídá fáze vzteku a marnostil. Zkuste ale i tak pro okolí zůstat stabilní a nestřídat nálady jako Gigi Hadid kabelky. Přátelé i kolegyně to ocení!

BLÍŽENCI

Vaše přátelská a otevřená povaha vám často dodává energii. Věřte ale svému podvědomí a pokud vám někdo nesedí, raději se od něj držte dál. Nemusíte se přátelit se všemi, stejně tak jako nemusíte milovat všechny kolekce vašeho oblíbeného návrháře.

RAK

Vaše energie dnes bude neobvykle nízko. Čeká vás den, který byste nejraději strávili v houpací síti s knížkou v ruce. Udělejte ale úplný opak. Hezky se oblečte a místo knížky si do ruky vezměte to nové psaníčko od Lulu Guiness. Uvidíte, že nálada brzy zkopíruje váš perfektní vzhled.

LEV

Dnes vám hvězdy propůjčí sílu motivovat svoje okolí. Zamyslete se, čeho byste s kolegy chtěli dosáhnout nebo zjisťete, jestli některá z vašich kamarádek nehledá motivačního parťáka na cvičení. Plavková sezóna už je sice u konce, ale čas vánočních večírků a upnutých koktejlek se blíží!