Horoskop

30. října 2018

LEV

Ať už vás trápí problémy na poli emocí, vztahů či třeba financí a kariéry, dnes očekávejte velký posun. Hvězdy vám totiž posílají nový úhel pohledu, který vám pomůže s rozhodováním. Náhle si totiž uvědomíte, že už dlouho nad věcmi přemýšlíte jen z jedné stránky a nehnete se z místa.

PANNA

Uzdravení je součást procesu. Možná se chystáte posunout váš vztah s partnerem na další úroveň. Třeba přemýšlíte o společném bydlení, rodině či podniku. Pořád vás ale trápí některé starší záležitosti. Než uděláte další krok, určitě si o nich promluvte a jedno pro vždy je uzavřete.

VÁHY

Všichni kolem vás vám fandí. Možná to neslyšíte, ale máte ten nejlepší podpůrný tým, který byste si mohli přát. Nebojte se proto ozvat, pokud potřebujete pomoct. Je jedno, jestli si nevíte rady s výběrem outfitu na významnou akci, nebo potřebujete radu ohledně vašeho vztahu. 

ŠTÍR

Pusťte se do něčeho nového! Energie vám nechybí, tak jí nepromrhejte nadarmo. Začněte třeba zajímavý kreativní projekt, projevte v práci vlastní iniciativu nebo se konečně dejte na zdravý životní styl. Nebojte se vysokých cílů. Dnes je šance, že se vám vše povede.

STŘELEC

Dnes jste humor sám. Kamkoliv přijdete, hned se začne ozývat smích a všude se rozline dobrá nálada. Pokud si nebudete nechávat svoje dnešní charisma a vtipy pro sebe, společnost vás bude milovat. Kromě dobré nálady vám tak dnešní den může přinést i nové pracovní možnosti.

KOZOROH

Dnes utíkáte s vítrem o závod. Čeká vás nabitý program. Naštěstí je vaše rychlost nepřekonatelná a vše v pořádku zvládnete. Určitě se připravte, že odpočinek budete muset nechat na jindy. Vybavte se pohodlnými botami, protože sedět se dnes příliš nebude.

VODNÁŘ

Obchod jen vzkvétá. Dnes se můžete těšit na nejednu zajímavou obchodní nabídku. Dejte si však pozor, abyste je nepromeškali. Ty nejlepší věci často totiž nebývají na první pohled viditelné a chvíli trvá, než se k nim dopracujete. O to víc si jich potom můžete vážit.

RYBY

Nová známost na obzoru. Těžko říct, jestli se vášnivě zamilujete, nebo zda do vašeho života vstoupí nová kamarádka. Ať už se dnes seznámíte s kýmkoliv, je velká pravděpodobnost, že se jedná o začátek celoživotního pouta. Pokud o nový vztah budete náležitě pečovat.

BERAN

Nehodil by se vám nový začátek? V poslední době vás ve skrytu duše trápí množství neshod s jedním konkrétním člověkem. Pokud se nechcete rozloučit, zkuste zkrátka a dobře obrátit list a začít od znova. Dnes je na to podle hvězd totiž ideální den. Uvidíte, že hned budete veselejší.

BÝK

Toužíte po porozumění a harmonii. Hvězdy dnes naznačují, že budete vyhledávat přítomnost blízkých osob a budete se snažit zapracovat na vašem vztahu. Odhoďte proto masku, buďte otevřeni a zároveň naslouchejte. Možná vás překvapí, že máte stejná trápení.

BLÍŽENCI

Nenechte si všechno líbit. Jste velmi hodní a snažíte se ze všech sil vyhnout konfliktu. V ostatních vidíte jen to nejlepší. I když by to bylo krásné, není to úplně pravda. Někteří lidé mají za cíl vám škodit víc než špatně zvolený odstín rtěnky. Za takovými raději zavřete dveře.

RAK

Ráno se budete cítit unaveně a pod psa. To hodně ovlivní vaši dopolední náladu. Pokuste se však vyhnout zbytečnému vylévání zlosti na ostatních. Raději se ponořte do práce a dejte všem najevo, že bude hezké, když vás nebudou rušit. Odpoledne už se situace zlepší.