Horoskop

29. září 2018

LEV

S přicházejícím podzimem to vypadá, že všichni kolem vás nabrali druhý dech a ženou se jako o závod vstříc novým příležitostem. Nevadí, pokud se tak necítíte, obzvlášť dnes. Klidně se schovejte pod vlněnou deku. Prospějí vám i čerstvé vitamíny a online nákupy.

PANNA

Nespoléhejte jen na jednoho člověka. Stejně jako váš šatník netvoří výtvory jen jednoho návrháře, v životě by to nemělo být jinak. Pokud všechny svoje potřeby a trápení přesunete na jednoho člověka, mohlo by toho na něj být moc. Proto dnes pro změnu nevolejte hned partnerovi, ale třeba mamince.

VÁHY

Dnes vás bude mít vaše okolí tendenci tlačit do něčeho, na co se úplně necítíte. Nenechte se a raději se slušně omluvte. Vyhnete se nepříjemným situacím, které vám nesedí. To stejně platí o šatech, které jsou sice nádherné, ale nepřipadáte si v nich jako vy.

ŠTÍR

Chybí vám motivace ke splnění dlouhodobých cílů? Dejte to dohromady s někým, kdo to má stejně. Společně se budete vzájemně posouvat blíž a blíž cíli. Dobrá společnost navíc z povinnosti udělá radost. Dnes je ideální příležitost se rozhoupat a konečně začít. 

STŘELEC

Už nějakou dobu se vám daří finančně víc než dobře. I přes to se však bojíte trochu povolit uzdu a dopřát si trochu nakupovací i hýčkací horečky. Dnes vám ale hvězdy nadělily mimořádný smysl pro dobrý nákup. Tak se vydejte do města a pořiďte si alespoň šátek z Hermés.

KOZOROH

Prý žena dokáže opustit svého muže, ale nikdy ne své šaty. Něco na tom bude. Dnes ale neopouštějte nikoho. I když se může zdát, že váš milostný život není zrovna slavný, stojí za to vydržet těžší chvilky a společně vše spravit.

VODNÁŘ

Pomluvy a zase pomluvy. Doneslo se k vám, že se o vás v práci šíří nepravdivé informace, nebo vás dokonce partner podezřívá z nevěry? Udělejte pod těmito nepravdami tlustou čáru a pěkně nahlas se braňte.  Pokud to nepomůže, rozhodně se nenechejte lží umlátit a udělejte si klidný den nebo pořiďte nějaký pěkný dárek. Pochopitelně určený pouze vám.

RYBY

Odvaha je doplněk, který nikdy nevyjde z módy. A vy jí dnes budete mít požehnaně. Využijte tuto příležitost a postavte se čelem svým strachům. Jakmile jim budete čelit, zjistíte, že zas tak strašidelné nejsou a že je snadno překonáte. Lodičky vám dodají potřebnou sebejistotu.

BERAN

Vaše tempo je sice obdivuhodné, ale i génius jako je Karl Lagerfeld občas potřebuje dovolenou. Stejně tak i vy. Pokud už máte všechny volné dny vyčerpané, zkuste alespoň trochu zvolnit a užívat si naplno víkendy i svátky. Žádná starosti, žádné trápení. Jen vy a klid.

BÝK

Móda ani trendy loajální nejsou. Tak proč vy? I když nechceme obhajovat nestálost, vaše loajalita k vaší firmě i třeba k oblíbené značce je v poslední době dost otřesená. Stále více přemýšlíte, zda není na čase vyzkoušet něco nového. Udělejte si dnes čas a popřemýšlejte. Možná je ta správná chvíle.

BLÍŽENCI

Kamarádka si koupila novou kabelku od Louis Vuitton, kolegyně si zase užívá v Karibiku. A ať chcete nebo ne, trochu vás dnes pohltí závist. Je to pochopitelné, ale ne příliš správné. Raději se zaměřte na vlastní úspěchy a ostatním ty jejich upřímně přejte. 

RAK

Dnes by se vám hodila dobrá rada víc než všechno zlato světa. Ačkoliv se snažíte, nedokážete dát dohromady ani vhodný outfit, ani žádné kloudné rozhodnutí. To nevadí. Outfit vyřeší jednoduchá kombinace džín a tílka se sakem. Ta nikdy neomrzí. A se vším ostatním vám rádi pomohou dobří přátele.