Horoskop

28.listopad 2018


ŠTÍR

Pokud už delší dobu ignorujete nějaký problém, čekejte, že dnes vyplave na povrch. Určitě se nevyřeší sám ani nikam nezmizí. Ale není nutné hned panikařit. V klidu se mu postavte a nakonec zjistíte, že nejlepší by bylo vše řešit hned a dlouho se netrápit. 

STŘELEC

Znáte takový ten pocit, kdy se ze všech sil snažíte nacpat do o velikost menších kalhot. Prostě to nejde. To stejné platí i o dnešním dnu. Netlačte se do věcí, na které se úplně necítíte. Pokud je to možné, nechte je na jindy. Případně je můžete delegovat na někoho jiného.

KOZOROH

Láska je přelétavá jako módní trendy. Někdy se vám daří nádherně a někdy to tak růžové není. Pokud vás dnes zastihne spíš ta druhá možnost, netrapte se dlouho. Dovolte si chvíli potřebného smutnění, ale vraťte se brzy zpátky do hry. Nová láska může být za rohem!

VODNÁŘ

Nechval dne před večerem. To dnes platí dvojnásob. Celé dopoledne budete nabití energií víc než kdy předtím. Vaše produktivita i schopnost přijít s dobrým řešením bude výborná. Odpoledne však ztratíte dech a skvělému tempu bude konec. Tak si aktivity plánujte spíš do oběda.

RYBY

Dnes držte svoje aktivity v komorním duchu. I když chcete potkat všechny své přátele a máte tendenci i nákup oblečení proměnit ve skupinovou aktivitu. Více vám prospěje, když zůstanete u menších počtů a vydáte se s nejlepší kamarádkou na víno. Tak toho víc proberete a užijete si.

BERAN

Nevěnujte pozornost maličkostem a nepřikládejte jim větší význam než mají. Zlomený podpatek na vašich Jimmy Choos není špatné znamení, ale prostě jen drobná smůla. Nedovolte, aby vám takové nepříjemnost zkazila celý den a s úsměvem pokračujte dál celým dnem.

BÝK

Dnes získáte nový náhled na věci z minulosti. I přesto, že obvykle obdivujete spíš moderní umění, zjistíte, že historie má v sobě kouzlo. Zkuste si dopřát čas na hlubší myšlenky a vraťte se do vzpomínek. Možná v nich získáte odpovědi na palčivé otázky.

BLÍŽENCI

Dnes nezůstávejte stranou. Dopoledne bude podle hvězd spíš obyčejné. Na večer se ale můžete těšit na harmonické souznění s vaším milovaným. Je to ideální chvíle si naplánovat romantické rande ve dvou a společně přemítat o budoucnosti. Budete zkrátka na stejné vlně.

RAK

Zpomalte trochu. Nebylo by moudré se přepínat, když dovolená je ještě daleko. Hvězdy vám dnes navíc předpovídají zvýšenou emoční zátěž. To by dohromady s únavou nebylo úplně optimální. Zvolněte tempo a ve volném čase se snažte maximálně relaxovat. Třeba na masáži.

LEV

Hvězdy vám dnes fandí. Proto vám posílají odvahu, šarm a spoustu příležitostí k seznámení. Možná tak právě dnes získáte nového životního partnera, kamaráda do nepohody či někoho, kdo v budoucnu razantně změní váš kariérní směr. Tak nesmělost nechte doma a konverzujte!

PANNA

Svobodné Panny, dnes je váš velký den. Potkáte někoho, kdo se v budoucnu stane vaším životním partnerem. Tato skvělá událost vás zaplaví dobrou náladou a hlavně čerstvou láskou. Nemusíte se bát, že by tyto pocity byly jednostranné. Dejte si proto záležet na výběru outfitu!

VÁHY

Je důležité se cítít v bezpečí. A o tom dnešní den je. Obklopte se lidmi, o kterých víte, že jim můžete říct úplně cokoliv. Nemusíte se bát probrat plány do budoucna s partnerem, kamarádce se svěřit s trápením či si jen v klidu popovídat. Čeká vás celkem příjemný den.