Horoskop

27. únor 2019

RYBY

Připravte se na silné emoce. Přemýšlet budete o mnoha oblastech svého života. Ale večer už to moc nepřehánějte, po práci zavolejte své nejlepší přítelkyni a zajděte nebo skleničku a vše spolu proberte.

BERAN

Nebudete mít daleko k bouřlivějším reakcím. Netlačte příliš na pilu a rozhovoru o zásadních věcech se raději vyhněte. Zvažte si jednotlivé kroky a našlapujte při tom velmi opatrně. Prospěje vám procházka nebo masáž.

BÝK

Dnešek je ideální den k vyřizování nepříjemných úředních záležitostí. Všem pak prospěje, když si udělají pořádek ve svých věcech, případně šatníku. 

BLÍŽENCI

Vaše přehnaná aktivita by se mohla obrátit proti vám. Nepřehánějte to s úpornou snahou o sebeprosazení a soustřeďte se na svoje zdraví. Jistě toho bude víc než dost, co byste mohli změnit k lepšímu.

RAK

Dnešek by pro vás mohl být příjemný. Možná se vám splní nějaké přání v oblasti profese. Mohlo by to být povýšení nebo také pochvala či jiná odměna. Charakteristická pak pro vás bude zvýšená citlivost a vnímavost. 

LEV

Zřejmě uvažujete o změně pracovního místa. Zatím bude rozumné, když se budete jenom rozhlížet, radikální řez odložte na pozdější dobu. To proto, že věci jdou lépe při příznivějším postavení hvězd.

PANNA

Když se přemůžete a dáte najevo alespoň trochu citu, uvidíte, jak se věci začnou hýbat tím správným směrem. Může se vám výrazně zlepšit i zdraví. Bude to ovšem chtít zachovávat řád a disciplínu. 

VÁHY

Vaše imunita je oslabená. Neustále stresy, ale také odkládání potřebných změn v životním stylu se mohou podepisovat na zdraví. Blíží se jaro a to je ideální čas začít něco smysluplného dělat. 

ŠTÍR

Skvěle vám to bude myslet. Máte-li v plánu nějakou profesní změnu, sjednejte si schůzku se šéfem a vysvětlete podrobně svůj nový nápad či inspirace. Dostanete příležitost ukázat, co ve vás doopravdy je. 

STŘELEC

Pokud nezvolníte a nezpomalíte, budete se na konci týdne cítit vyčerpaní. Čeká vás spousta nepříjemných zádrhelů a vy můžete mít pocit, že bojujete s větrnými mlýny. Zkuste se zastavit a zaměřit se na to podstatné.

KOZOROH

Udělejte si ve vztazích i v sobě pořádek. Hvězdy tomu budou nakloněny, a jak se zdá, nic nebude bránit tomu, abyste si dali do pořádku také zapeklité vztahy v rodině. Navíc můžete navázat i vztah zcela nový, jsou pro to příznivé podmínky.

VODNÁŘ

Dnes budou vaši mysl zaměstnávat vztahy. V zaměstnání se přitom nad vámi mohou stahovat mraky a je možné, že se setkáte s nějakým podrazem. Mějte oči otevřené.
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM