Horoskop

25. srpna 2018

LEV

Neplýtvejte energií na věci, které nemůžete změnit. O nejrůznějších módních prohřešcích nemluvě . Raději si dnes sepište seznam reálně splnitelných úkolů na nejbližší dny. Vesmír vám pro dnešek nadělil smysl pro organizaci, tak vám práce půjde od ruky. 

PANNA

Občas máte sice tendenci se držet v ústraní, dnes by však byla škoda nevyužít váš talent k organizování legendárních party. Tak začněte plánovat, Panny. Díky přízni hvězd se nemusíte bát žádných karambolů. Navíc budete vypadat luxusně v klasických malých černých. Little party never killed nobody!

VÁHY

Dnes se můžete těšit na příjemný den. Konečně si trochu odpočinete a proto budete vnímat všechno mnohem pozitivněji. To se projeví i na vašem fyzickém stavu a energii. Opět budete mít zase náladu na návštěvu kina nebo divadla. Co víc si přát, že?

ŠTÍR

Někdy jsou odpovědi přímo před námi, i když je nevidíme. Tápete nad nejrůznějšími otázkami a nedokážete na ně najít odpověď? Dnes si uvědomíte, že ta, kterou hledáte, byla přímo před vámi. Možná najdete šaty na dnešní akci v butiku přímo proti kanceláři anebo ten milý kluk, se kterým se denně potkáváte ve frontě ve Starbucks, vás pozve na kafe. Stačí se jen rozhlédnout a zamyslet, Štíři.

STŘELEC

Destinace: Země dobrodružství. Pasažér: Střelec. Je to tak, dneska vás čeká dobrodružný den plný překvapení. Právě včas. Rutina všedních dní vás už začínala trochu zmáhat. Tak se uvolňete a nechte se unášet. Možná se vrátite s novým účesem nebo objevíte nový styl, podnik nebo lásku!

KOZOROH

Dnes vaše jinak pozitivní myšlení trochu zakalí tendence k skepsi a pochybnostem. Nenechte si však zkazit náladu! Soustřeďte se na pozitiva a až to nepůjde, zajděte na nákupy nebo zkuste sport. Třeba vaše kamarádka ocení parťáka na badminton.

VODNÁŘ

I když zvědavost je vaše druhé jméno a na nadpřirozeno nevěříte, po dnešku možná budete. Okolo vás se totiž stane pár zvláštních věcí. Pokud to půjde, využijte je maximálně ve svůj prospěch a těšte se, co si pro vás hvězdy přichystají na další dny.

RYBY

Dnes budete mít tendence se srovnávat s ostatními. Zaměřte se na svoje úspěchy. Uvidíte, že jakmile se trochu ponoříte do vzpomínek, spousta vašich zlatých momentů vypluje na povrch. A určitě víte, že zlato nikdy neomrzí. A když ani to nepomůže, zavolejte kamarádce, ta vždy povzbudí.

BERAN

Vaše rodina vás dnes bude potřebovat. Najděte si na ni dostatek času, i když to pro vás bude znamenat nějaké změny plánu. Dobré vztahy v rodině oceníte, až i vám samotným bude hůř. Babičce pomůžete s nákupem, nemocné sestře zase určitě udělá radost nejnovější výtisk Vogue společně s polévkou Pho.

BÝK

Strávit den o samotě, na tom není nic špatného. Proto, pokud se dnes necítíte na společnost, dopřejte si takový den právě dnes. Pracujte z domova, věnujte se sami sobě a vychutnávejte si ticho okolo. Zítra se budete do kolektivu zase těšit. Dnešní dresscode: pohodlně ale sexy.

BLÍŽENCI

Dnes u Blíženců podle hvězd dojde ke zradě. Možná se dozvíte nějakou pomluvu, kterou o vás šíří kolegyně, nebo odhalíte dlouho utajovanou lež. I když to bude těžké, nepropadejte panice. Změňte prostředí a vše pečlivě zvažte, než promluvíte nahlas.

RAK

Raci, dnes vám nejlépe udělá klid. Rituály, pevné plány a rozvrhy, To je přesně vaše parketa. Obzvlášť dnes můžete čekat zvýšenou citlivost na změny a neobvyklé situace. Proto se raději vyvarujte návštěvy kadeřníka.