Horoskop

24. září 2018

LEV

Láska nebo vášeň? Klidně obojí. Zadaní Lvi zažehnou ve svém stabilním vztahu znovu jiskru a prožijí den plný romance. Vy, kteří ještě na svůj velký čas lásky teprve čekáte, dnes je ta chvíle. Z nevinného flirtu se rázem může stát něco velkého. Nezapomeňte proto na sexy, ale stylový outfit!

PANNA

Oddělit pravdu od mýtů pro vás dnes bude obzvlášť složité. Čím déle nad něčím budete přemýšlet, tím dál budete od rozhodnutí. Ať už se budete potýkat s čímkoliv, dejte na svou intuici. Ta bude totiž díky hvězdám silná. Intuice vám pomůže i při nákupech nových outfitů. 

VÁHY

Sen, který vám už nějakou dobu vrtá hlavou, a kterou jste se zrovna rozhodli na chvíli odložit, se náhle bude zdát realizovatelnější než kdy dřív. Zahoďte strach a nejistotu a vydejte se mu naproti. I když vás čeká ještě dlouhá cesta, na konci je sladká odměna.

ŠTÍR

Kritika není váš nepřítel! Čeká vás ne zcela pozitivní hodnocení od některého z vašich nadřízených, kamarádky nebo partnera. To ale neznamená, že se máte schovat v koutě a zlobit se. Naopak, berte kritiku jako příležitost posunout svoje schopnosti zase o kousek dál.

STŘELEC

Zábava a šílenost: povolena. Dopřejte si dnes trochu šílené zábavy s partou těch nejbližších kamarádek.Cílem dnešního večera je ale hodit za hlavu starosti a stereotypy a prostě dělat cokoliv, co vás napadne. Díky tomu dobijete baterky i nastartujete kreativitu.

KOZOROH

Dnes z vás srší energie a optimismus na všechny strany. To je jedině dobře. Oceníte to nejen vy, protože s dobrou náladou jde všechno o kus lépe. Nadšení budou také vaši kolegové a přátele, kteří se budou ve vaší blízkosti cítit příjemně. Možná předáte radost i někomu, kdo to skutečně potřebuje,

VODNÁŘ

Práce počká. Život a přátele ne! Jste natolik soustředěni na kariéru a dobré výkony, že trochu zapomínáte na lidi kolem sebe. Bez výčitek dnes zavřete pracovní počítač trochu dřív a vydejte se na dlouho plánovanou kávu s kamarádkou ze školy. Nebo alespoň zavolejte a popovídejte si novinky.

RYBY

Sebedůvěra je ten nejlepší outfit. A taky šaty od Versace. Ale důvěra v sebe samé vám dnes bude stačit. Hvězdy se vás totiž budou snažit dávkou pochybností. Braňte se a nedovolte nejistotě, aby vás porazila. Pokud si budete věřit, všichni ostatní budou věřit vám. A to se hodí.

BERAN

Dejte si pozor na komunikaci. I přes dobré úmysly se dnes může stát, že vaše rada nebo nevinná poznámka bude přijata negativně. Pečlivě proto važte slova i styl sdělení a nerozdávejte rady těm, kteří o ně nestojí. Vyhnete se tak zbytečným hádkám a špatné atmosféře.

BÝK

Tento den pro vás nebude příliš šťastný. Od rána jakoby se vám na paty lepila smůla a jedna potíž střídá druhou. Není proto divu, že máte náladu  pod bodem mrazu. Zkuste to však nevzdávat a hledat na všem něco pozitivního. A když to nepůjde, zavolejte někomu, koho máte rádi, pro povzbuzení.

BLÍŽENCI

Pomáhat druhým je správné a šlechetné. Dejte si však pozor, aby vaše dnešní štědrost nebyla až moc velká. Snadno by se totiž mohlo stát, že se rozdáte pro ostatní, ale nezůstane vám dostatek energie na vlastní existenci. Proto nezapomínejte i na sebe.

RAK

Nechte se překvapit. Možná máte pocit, že přesně víte, jaký bude dnešní den. Pravda ale je, že hvězdy si pro vás přichystaly den plný překvapení a neočekávaných změn. Dejte proto šanci i věcem, do kterých se vám moc nechce. Zkuste třeba jídlo, které vás z nějakého důvodu nikdy nenapadlo ochutnat.