Horoskop

23. srpna 2018

LEV

Držte se, čeká vás den, kdy váš úroveň vaší energie bude na rozdíl od okolních teplot na bodu mrazu. Překonat vyčerpání pomůže malý kousek čokolády nebo miska plná čersvého ovoce. Vyhněte se v práci příliš složitým úkolům a dovolte si trochu proplout pracovní dobou. Zítra už se jistě vrátíte do plného tempa.

PANNA

Dnes se u vás projeví skrytá agresivita. Nenechte se jí příliš ovlivnit a rozmyslete si, zda se chcete pustit do konfliktu s nadřízeným anebo partnerem. Brzy by vás totiž vaše unáhlené jednání mohlo mrzet. A co víc, ublížit svým blízkým jistě nechcete. Klidně ale projevte svůj temperament v outfitu. Místo květovaných šatů vám dnes bude sedět spíš drsnější image.

VÁHY

Ve vašem životě se objeví tajný ctitel. I když už spokojený vztah máte, na drobném obdivu a flirtování není nic špatného. Svobodné dámy, investujte do nového parfému. Láska sice prochází žaludkem, ale nosem celá romance začíná.

ŠTÍR

Už dlouho se zbytečně trápíte minulostí. Co na tom, že se vám minulou sezónu zrovna nepovedlo zhubnout nebo se vám nedařilo v osobním životě. Dneškem udělejte tlustou čáru za tím, co bylo a startujte s novým plánem. Ideální je začít v nových šatech od Dolce a Gabbana.

STŘELEC

Střelci, občas máte tendenci pohrdat nad tím, co je doma a soustředíte se na jen na exotiku v zahraničí. Dnes ale kromě pařížské módy objevujte třeba i české návrháře. Uvidíte, že budete překvapeni, jaké poklady váš domov skýtá. Dařit se vám bude i v oblasti vztahů.

KOZOROH

Čas od času je potřeba se zastavit a pořádně nahlédnout nejen do svých šuplíků s kosmetikou, ale také do svého nitra. Věnujte se celý den duševní i reálné hygieně. Protřiďte si co vás trápí a nezapomeňte ani na roky staré rtěnky a make-up. Ty místo na poličky v koupelně odešlete expresně do odpadkového koše.

VODNÁŘ

Vodnáři, vás dnes hvězdy nabily mimořádnou energií, takže toho dnes stihnete opravdu hodně. Určitě vás potěší i fakt, že po celodenním maratonu budete mít ještě chuť na setkání s přáteli. Vyrazte si užít hezké počasí třeba k vodě. Aspoň ještě využijete ty stylové letní šaty, kterým ve výprodeji nešlo odolat.

RYBY

Rovnováha mezi prací a osobním životem by dnes mohla vzít za své. Dejte si proto pozor, aby ani jedna strana neměla pocit, že ji podceňujete. V práci vynechte čas na sociálních sítích a raději přemýšlejte nad vylepšením pracovního procesu. Doma zase nekontrolujte pracovní maily a plnými doušky užívejte volna.

BERAN

Sny vám možná dávají nápovědu,jakým směrem se v životě vydat. Snažte se proto jejich poselství analyzovat a možná objevíte odpověď na otázky, které hledáte. Pokud vám sny radí vytáhnout dávnou kamarádku na nákupy, určitě je poslechněte. Zábava a styl zaručeny.

BÝK

I když se před vámi zdánlivě otevírá neodolatelná příležitost, nezapomeňte uvažovat pragmaticky. Pokud vám doteď proužkované šaty neslušely, je dost možné, že se nic do budoucna nezměnilo. Nezapomeňte si proto do kabelky na dnešní den přibalit schopnost zdravé kritiky.

BLÍŽENCI

Nemusíte vždy spěchat a hnát se za vítězstvím. Místo medailí za první místa sbírejte zážitky a příjemné chvilky s přáteli. Mohlo by se vám totiž stát, že při vašem vysokém tempu minete důležitou událost v rodině nebo vás na dovolené bude místo relaxu čekat jen otrávený partner, kterého ve vašem zápřahu ženete s sebou.

RAK

Pusťte se do práce! Konec lenošení a výmluv. I když léto svádí k nic nedělání, je na čese dohnat resty. Třeba se odhodlejte ke schůzce s osobním trenérem nebo se pusťte do pravidelné péče o pleť. Uvidíte, že výsledky vás nezklamou a brzy si jich všimne i vaše okolí.