Horoskop

21.srpna 2018

LEV

Může se zdát, že poslední dny nehrají příliš ve váš prospěch, a nic nevychází tak, jak si představujete. Dnes to nebude o moc lepší. Až se budete cítit obzvlášť unaveně, podpořte psychiku třeba čtením severské detektivky nebo holčičím odpolednem ve Spa. Zítra je taky den a všechny e-maily můžou počkat. Obzvlášť ty negativní.

PANNA

Panny, občas máte sklony k lehkovážnosti. Obzvlášť v péči o svoje tělo. Pokud vycházíte na sluníčko, nezapomínejte na opalovací krém. Stejně tak není radno vynechávat pravidelné jídlo a řádný pitný režim. Večer si poděkujete, až si po náročném dnu budete moci užívat zasloužený odpočinek bez bolesti a výčitek.

VÁHY

I když normálně preferujete spíše stabilnější prostředí, dnešek bude připomínat divokou řeku. Přijměte proto změny pozitivně a s lehkostí. I když to může být nepříjemné, neztrácejte pozitvní náladu. Vyzbrojte se na dnešní den příjemným oblečením, ve kterém se budete cítit šik i pohodlně. Je tedy čas vytáhnout ze skříně ty dokonalé propínací lněné šaty!

ŠTÍR

Štíři, dnešek vám nepřeje. Čeká vás smolný den plný zklamání. Ale nezapomeňte, že zítra bude líp a neztrácejte víru v šťastné konce. Vyhněte se negativním myšlenkám a snažte se i v nesnázích neztratit úsměv na tváři. Ten vždy pozvedne celý váš look na vyšší úroveň.

STŘELEC

Držte se zpátky, Střelci. Přílišné zasahování do cizích záležitostí a nevítané rady z vás oblíbené společníky neudělají. I když si kamarádka zrovna nekoupila lichotící šaty, kritika se přeci dá sdělit jemně a s humorem. Je ale třeba být opatrný, obzvláště dnes totiž budete mít tendence překračovat meze.

KOZOROH

Dnešek se zapíše do historie! Úsilí, které už několik měsíců vynakládáte, se konečně začne vyplácet a sklidíte výsledky svojí práce. Takže ať už se jedná o skvěle dokončený projekt nebo jste zhubla do vysněné velikosti, nezapomeňte se za svůj výkon odměnit! Slevy na Pret- a - porter to jistí!

VODNÁŘ

Vaše okolí k vám bylo v posledních dnech maximálně schovívavé. Dejte tedy dnes hrdost bokem a místo vlastního prospěchu se zaměřte na rozmazlování svých blízkých. Partnera pozvěte na do kina a na drink nebo uvařte rodině výbornou večeři. Vděčně to ocení.

RYBY

Po smolných dnech se na vás konečně usmálo štěstí a můžete se těšit na příjemný den plný úspěchů. S kolegyněmi si budete náramně rozumět a dost možná se dozvíte i nějakou velmi zajímavou novinku. Mimochodem, vyplatí se zabrousit i do oblíbeného butiku, možná objevíte váš nový nejoblíbenější kousek do šatníku.

BERAN

Berani, pokud po něčem toužíte, nebojte se o to zabojovat a jděte si za svým. Ať už pokukujete po povýšení nebo nejste spokojení v aktuálním vztahu, dnes je ideální den pro změnu. Posilte svou sebejistotu dvojitou kávou nebo odvážným parfémem a převezměte otěže svého života.

BÝK

I v jiných dnech je váš módní instinkt neobvykle silný, dnes ale mají Býci možnost vytvořit skutečně dokonalé outfity. Nebojte se proto při oblékání trochu experimentovat a vyhnout se tradičním kombinacím. Na uznalou reakci okolí nebudete muset dlouho čekat. Pokud vás někdo požádá o módní radu, nebuďte lakomé a podělte se.

BLÍŽENCI

Blíženci, dnes na co sáhnete, to se vám povede a to doslova. Určitě neodcházejte z domu bez hezké manikúry, kterou v klidu zvládnete i pět minut před odchhodem na taxi. Dnes vám totiž hvězdy nadělily mimořádnou manuální zručnost. Pusťte se tedy v práci nebo doma do úkolů, při kterých vaše ruce využijete a dočkáte se perfektních výsledků. Pozor, vlastnoruční refresh vašeho účesu bychom do těchto úkonů ale raději nezařazovali.

RAK

Opatrnosti není nikdy nazbyt. Dnes vám naštěstí žádné velké katastrofy nehrozí, ale váš jinak dokonalý look mohou ohrozit různé drobné nehody. Například takové oděrky a modřiny na nohách nejsou tím nejlepším módním doplňkem ke krátkým sukním. Nezapomeňte proto dávat pozor na sebe i svoje věci.