Horoskop

21. leden 2019


KOZOROH

Připravte se, že dnes doslova nezavřete pusu. Dnešní den se totiž ponese ve znamení komunikace a přínosných rozhovorů. Dejte si však pozor, abyste nebyli jediní, kdo se dostane ke slovu. Naslouchání je stejně důležité. Navíc se podle hvězd dozvíte něco velmi zajímavého!

VODNÁŘ

Dopřejte trochu péče i svojí hlavě. Nemluvíme hned o kadeřníkovi nebo kosmetice (i když ti neuškodí nikdy). Zaměřte se na intelektuální stimulaci. Co třeba navštívit zajímavou výstavu nebo přednášku? Na povrchnější věci bude čas později.

RYBY

Mnoho zábavy vám štěstí nepřinese. Život vám sice dnes přinese spoustu příležitostí k radosti, hvězdy vám však radí, abyste nezapomínali na zodpovědnost. Hlídejte si proto, zda neutrácíte nad své limity nebo zda už není čas jít z večírku domů.

BERAN

Dnešní den se zapíše do dějin. Stát se totiž může úplně cokoliv. V každém případě to bude velké a vzrušující. Buďte připraveni říct ano všemu, co vás jen trochu zaujme. Žádné pochybnosti, úvahy nebo dlouhé rozmýšlení. Uvidíte, že hvězdy vás navedou správným směrem.

BÝK

Jste připraveni se pustit do práce, ale chybí vám pořádná výzva. Něco, díky čemu zatoužíte omezit spánek i zábavu. Projekt, do kterého se ponoříte. Nebojte se dát světu vědět, co hledáte. Dnes je velká pravděpodobnost, že novou možnost realizace najdete.

BLÍŽENCI

Je čas začít plnit předsevzetí. A dnes vám to půjde lépe než kdykoli jindy. Postavení hvězd vám posílá disciplínu a schopnost motivace. Zajděte si třeba do fitness centra. Cokoliv, co dnes začnete dělat, vám vydrží ještě dlouhou dobu. Byla by škoda to nevyužít.

RAK

Říct vám ne je dnes doslova nemožné. Ať už zatoužíte po čemkoliv nebo komkoliv, nezastaví vás ani výpis z kreditky. Využijte své dnešní odhodlání a přesvědčivost k získání toho, po čem toužíte. Nebojte se dát najevo svá přání. Určitě nezůstanou nevyslyšena.

LEV

Spontánnost je vaším neodmyslitelným doplňkem. Alespoň pro dnešní den. Nebudete příliš váhat, pokud se vám naskytne skvělá příležitost. Třeba doplnit váš šatník nadčasovým kouskem od Valentina nebo vyrazit na dobrodružnou pracovní cestu. A to je jedině dobře!

PANNA

Nebojte se říct svůj názor! Dnešní den je o komunikaci a potřebě sdílet věci, které se vám honí hlavou. Dejte se do toho. Založte si třeba blog nebo napište příspěvek na sociální sítě. Hvězdy předpovídají, že vaše snaha přinese kýžené ovoce a bude mít velký vliv.

VÁHY

Vaše talenty si zaslouží chvíli slávy. Každý něco umí. Často to však bereme jako samozřejmost. Dopřejte si dnes klid a naslouchejte své múze. Nezapomeňte se však s výsledkem kreativity pochlubit. Byla by škoda si to nechávat pro sebe!

ŠTÍR

Dnes neexistuje problém, který byste nedokázali vyřešit. Vaše schopnost rychlého uvažování a důvtip vám pomohou vybruslit ze všech komplikací a ještě něco získat. Jediné, co by vás dnes mohlo držet zpátky, je vaše sebedůvěra. Tak žádné pochybnosti!

STŘELEC

Obvykle jste to vy, kdo spěchá ostatním na pomoc s dobrou radou či pomocí. Dnešní den bude však jiný. Očekávejte, že tentokrát to jste vy, kdo bude něco potřebovat. Možná je to zvláštní pocit. Určitě se však nebojte říct si o pomocnou ruku. Zasloužíte si ji.