Horoskop

20. listopadu 2018


ŠTÍR

Sledujte příležitosti k dalekým cestám. Krátké výlety po blízkých destinací jsou fajn. Podle hvězd je však momentálně ten nejlepší čas vydat se daleko, třeba za exotikou a teplem. I přesto, že vás taková velká cesta možná děsí, stojí za to se k ní odhodlat a zvednout kotvy.

STŘELEC

Dnešní den vám možná bude připadat obzvlášť chaotický a nenaplánovatelný. A vaše potřeba mít vše pod kontrolou bude značně trpět. I když je moudré vzít věci do vlastních rukou, neberte si toho víc, než je zdrávo. Přesto, že to možná bude těžké, důvěřujte svému okolí. Nezklame vás.

KOZOROH

Dnes vám hvězdy nedoporučují pokoušet se o nezávazné hovory bez cíle. Raději se vyhněte večírkům, byť vás možnost provětrat šaty od Dolce & Gabbana nesmírně láká. Mohlo by se totiž stát, že vaše obvyklé charisma zůstane doma a vám by hrozilo faux-pas. 

VODNÁŘ

Uspořádané prostředí pomáhá udržovat čistou hlavu. Nevěříte? Tak to zkuste. Zbavte se starého oblečení i různých lapačů prachu a uvidíte, že večer vás zalije příjemný pocit. Hvězdy totiž praví, že v pořádku se vám dnes bude maximálně dařit. To by byla škoda propásnout.

RYBY

Dnes nechte být všechny povinnosti a dopřejte si den přesně podle svého gusta. Ať už chcete dohnat čtení Vogue nebo toužíte osvěžit svůj šatník něčím svěžím a zároveň hřejivým, dnešní den se na to maximálně hodí. Klidně přizvěte i stejně naladěnou kamarádku.

BERAN

Budou se dít velké věci. Alespoň v oblasti vztahů. Podaří se vám totiž navázat velmi pevné poutu s někým speciálním. To vám dodá dobrou náladu na celý den. I přesto vám ji odpoledne naruší pár problémů. Zachovejte klid a nedovolte si pokazit hezký den.

BÝK

O co si neřeknete, to vám nikdo nedá. Ne proto, že by nechtěl, ale protože myšlenky ještě nikdo číst neumí. Tedy skoro nikdo. Nebojte se vyslovit svá přání a potřeby. Dnes je totiž velmi pravděpodobné, že vám budou do puntíku splněny. Stačí si o to říct. Tak jednoduché to je.

BLÍŽENCI

Hodně věcí z minulosti dnes začne dávat smysl. Hvězdy vám dnes doporučují, abyste dbali na svou intuici a poslechli ji. I když se změna plánu nebude ze začátku zdát úplně správná, pokud budete následovat svoje tušení, dostanete se na místa, o kterých se vám ani nesnilo.

RAK

Dnešní den bude pochmurný a často vás napadne, že vůbec nevíte, co vlastně děláte. Pokuste se ale svoje dnešní rozpoložení nepřenášet na své okolí a už vůbec si frustraci nevylévat na ostatních. Pokud bojujete, raději se na chvilku vzdalte a dejte si dobrou kávu.

LEV

Přej a bude ti přáno. To je skoro zenové, že? Je to ale tak. I když vám třeba kolegyně pije krev, nepřejte ji nic zlého. Hvězdy totiž praví, že karmická reakce by se v tomto případě dostavila velmi rychle. Třeba tím, že by se vám povedlo zničit oblibenou sukni z Paříže.

PANNA

Dnes se vám bude dařit. Ze všech jednání a schůzek vyjdete jako vítěz. Navíc je možné, že během odpoledne vám náladu ještě zlepší jedna nebo dvě dobré zprávy. I když je logické, že chcete oslavovat, nenechte úspěch, aby vám stoupnul do hlavy a zachovejte skromný přístup.

VÁHY

Nikdy není pozdě, stát se tím, kým chcete. A dnes vám hvězdy budou přát. Možná se v současné situaci necítíte úplně pohodlně, ale máte strach cokoliv změnit. Dnes se nebojte. Klidně začněte zvolna a po malých krůčkách se vydejte na cestu za svým snem. Jediné limity nastavujete vy sami.