Horoskop

20. leden 2019


KOZOROH

Láska na vás čeká na každém rohu! Hvězdy vám dokonce předpovídají románek v práci. Zároveň vás však varují, abyste dnes do žádných vztahů nešli příliš rychle. Vysoké tempo může být lákavé, nakonec by však mohlo způsobit mnoho nepříjemností. Postupujte pozvolna.

VODNÁŘ

Vztahy, ať už doma, mezi přáteli, či v práci, se mohou během chvíle změnit na velkou komplikaci. Dnes vás čeká den, během kterého ucítíte mimořádnou potřebu nastavit si s některými lidmi jasné hranice a vyřešit spory, které nějakou dobu odkládáte.

RYBY

Kdyby se dnešní den měl popsat jen jedním slovem, tak je to svůdnost. Váš sex-appeal vyletí do výšin a můžete očekávat zvýšený zájem opačného pohlaví. Bohužel i ten nechtěný. Tak či tak, pokud toužíte po nové lásce, dnes je skvělá příležitost se seznámit. 

BERAN

Dnešní den volá po kamarádkách a holčičích akcích. Zajděte společně na oběd, na kávu, výstavu, do wellness nebo na nákupy. Čeká vás hodně smíchu, pohody a dobré energie, která vám vydrží pořádně dlouho.

BÝK

Jak hluboká je vaše láska? To byste mohli zjistit právě dnes. Hvězdy vás totiž budou pokoušet a lákat ke změně. Pokud máte partnera, možná si uvědomíte, že ve vztahu zůstáváte ze setrvačnosti. Nebo s přehledem odoláte. Dnešní den otestuje vaše city, ať už jsou jakékoliv.

BLÍŽENCI

Méně je více. Hvězdy vám dnes radí, abyste se vyhnuli větším davům a tento den raději strávili v komornějším duchu. Díky tomu budete lépe naslouchat svým vlastním potřebám a nehrozí vám příliš mnoho vjemů, které dokážou přehlušit to důležité. Držte se proto spíš zpátky.

RAK

Dnes to bude pořádně jiskřit. V dobrém i horším smyslu. Očekávejte velkou dávku vášně a zápalu. Díky tomu možná poznáte novou známost a užijete si flirtování. Zároveň hrozí, že i z malého nedorozumění vznikne velký konflikt. Proto se jim pokuste vyhnout. 

LEV

Nevracejte se k hříchům z minulosti. Každý měl období šíleného účesu nebo divného módního vkusu. Není však třeba se nad hříchy neustále rozmýšlet a vyčítat si je. Co bylo, to bylo. Dnes je příležitost začít dělat věci tak, abyste na sebe mohli být pyšní.

PANNA

Časy i plány se mění. Dnes zjistíte, že váš program úplně nevyhovuje vašim potřebám. A to je úplně v pořádku. Nedělejte nic, co ve vás nevyvolává radost. I kdyby to mělo znamenat úplné překopání plánů. Za spokojenost to jednoznačně stojí. Tak hurá do toho.

VÁHY

I malé věci se počítají. Stejně jako výrazný šátek od Hermés dokáže změnit celý outfit, může i malá aktivita přispět k něčemu skvělému. Nemusíte hned změnit svět, ale pokud vám něco vadí nebo po něčem toužíte, začněte malými aktivitami. Nebude to hned, ale časem to přinese své ovoce.

ŠTÍR

Chcete začít nový rok s novou láskou? Dnes je vaše příležitost. Flirtujte, zkoumejte své možnosti a seznamujte se. Nezapomeňte na sexy šaty, třeba od Valentina, které vám dodají sebejistotu a odvahu. Pokud partnera máte, udělejte si čas pro sebe.

STŘELEC

Nebojte se být poslem změny. To, že něco ještě nebylo vyzkoušeno a důkladně zdokumentováno, neznamená, že to není dobré. Přemýšlejte inovativně a zkoušejte nové věci. Kdo ví, možná se právě v nich najdete. A nebo je necháte někomu jinému. Bez experimentu to však nezjistíte.