Horoskop

17. sprna 2018

    

LEV

Bad hair day Lvům dnes nehrozí. Vaše vlasy budou vypadat prostě dokonale a to vám dodá extra dávku sebevědomí. Můžete se tak odvážit k činům, na které byste si normálně netroufla. Třeba koupě nových sandálků od Blahnika na extra vysokém podpatku. Dokonalý look zaručen.

PANNA

Dnešek pro Panny může být ve znamení nejrůznějších obtíží na cestě za štěstím. Dnes vás zkrátka hvězdy překvapí nejedním klackem pod nohy. Ale neztrácejte svůj šarm a naději. Možná vám nečekaná patálie přinese novou spřízněnou duši nebo rovnou rytíře, který vás zachrání.

VÁHY

Nechte vše plynout! Dopřejte si dnes den plný pohody a vyvarujte se zbrklých změn. Energie, kterou během dneška načerpáte, se vám bude hodit v příštích dnech. Nákupy jsou však povoleny. Hvězdy vám předpovídají stylové úlovky.

ŠTÍR

Co se škádlívá, to se rádo mívá. Nezapomínejte na to, Štíři, až se budete přít s nejlepší kamarádkou o nějakou hloupost. Dnes vás totiž čeká výbušný den. Tak se raději vyhněte zbytečným konfliktům. Když už k nim dojdte, neklesejte na mysli. Určitě už brzo budete zase společně sedět nad kávou a probírat novinky.

STŘELEC

Je čas na změnu, Střelci. Dnešek je ideální den na protřídění šatníku nebo změnu účesu. Hvězdy vám zaručují, že obojí bude mít velký úspěch. Některých kousků ze skříně se sice budete vzdávat hůře, ale o to více místa budete mít na nové šaty. Tak vzhůru do toho!

KOZOROH

Slunečno, místy oblačno. Taková je předpověď pro vaše dnešní emoce. V momentech, kdy se vám bude vše dařit, načerpejte pozitivní energii a úsměv do zásoby. Vše se vám bude hodit v horších chvílích. Třeba když vám zavřou v oblíbeném butiku těsně před nosem.

VODNÁŘ

Dnes bychom doporučili to s nákupy nových kousků nepřehánět. Snadno by se totiž mohlo stát, že nepořídíte dobře. Hvězdy vám totiž dnes nadělily den, kdy se vám po obchodní stránce příliš dařit nebude. Tak raději nechte investice na zítřek, ať zbytečně nelitujete. Z hlediska vztahů vás však čeká jen to nejlepší.

RYBY

Co se týče lásky, jste dnes jako Ryby na souši. Je možné, že ve vztahu to lehce zaskřípe. Ale z toho si nic nedělejte a obrňte se trpělivostí. Vždyť i Carrie a pan Božský měli horší dny. Lépe uděláte, když si naplánujete den jen pro sebe. Romantiku si nechte až na zítra.

BERAN

Dnešní den je pro Berany ve znamení bystré mysli. Hravě si poradíte se vším, co vám přistane na stole a před obědem budete mít většinu úkolů hotových. Odměnte se proto třeba zdravým a dobrým jídlem nebo návštěvou wellness centra. Zasloužíte si to.

BÝK

Hvězdy vás dnes obdařily mimořádně silným instinktem. Proto je tento den ideální pro důležitá rozhodnutí a změny. Jen se nezapomeňte napřed vždy zamyslet a důvěřovat svému podvědomí. Pokud vám při zkoušení něco říká, že vám ty vysněné šaty nesedí, tak je raději nechte na ramínku.

BLÍŽENCI

Srpen vás doslova nabíjí energií. Ale dnes to tolik nepřehánějte a dejte před kanceláří přednost volnu. Raději vyrazte na výlet pryč z města. Práce vás totiž nikdy nenaplní tolik, jako vjemy z přírody. Je také čas objevit nové koníčky. Třeba se můžete zapsat se do kurzu floristiky, po kterém už nějakou dobu toužíte.

RAK

Raci, štěstí vám dnes možná tolik nepřeje, ale můžete ho trošku ovlivnit a přetvořit ve svůj prospěch. Uspořádejte třeba dobročinný bazar oblečení nebo běžte vyvenčit pejsky z útulku. Každý dobrý skutek se počítá a uvidíte, že pozitivní zprávy na sebe nenechají dlouho čekat.