Horoskop

17. duben 2019

BERAN

V partnerských vztazích to začalo skřípat. Konflikty, jak se zdá, budou mít příčiny spíše skryté než zjevné. Pramenit budou z oblasti nevědomí. Pokud tomu tak opravdu bude, použijete diplomacii a věci nemusí skončit roztržkou. Jinak počítejte s komplikacemi a následnými nepříliš příjemnými situacemi.

BÝK

Cítit byste se měli velmi dobře. Využijte toho a zaměřte své úsilí na nové projekty a záměry. Nápomocni by vám k tomu měli být vaši přátelé a lidé, se kterými jste zvyklí spolupracovat či jste s nimi nějak jinak v souladu. Dařit by se vám mělo ve vzdělávacích aktivitách a věcech vyššího poznání. Vše by mělo být stabilní.

BLÍŽENCI

Dnes budete uvažovat především logicky a pragmaticky. Budete také nabití energií a vše, co se rozhodnete udělat nebo změnit, vám půjde samo. Nezapomínejte však ani na rodinu a kamarády, uvidíte, že se vám jejich přízeň v budoucnu vyplatí.

RAK

Právě bojujete s rozhodováním, zda už začít s obnovou šatníku. Hvězdy stojí při vás, dnes je ten správný čas vyrazit do obchodů a koupit si nové letní sandálky i něco nového na sebe. A nemělo by moc záležet na tom, zda je to výhodná koupě.

LEV

Je možné, že stále prožíváte období nečekaných ztrát nebo komplikací. Pikantní na tom zřejmě bude, že těmi, kdo si komplikace způsobuje, můžete být vy sami. Zřejmě proto, abyste si mohli uvědomit, co je pro vás opravdu důležité. Osobní zkušenost je totiž vždy tou nejúčinnější motivací.

PANNA

Pokud se vám nechce přemýšlet, dejte se do úklidu knihovny. Navenek to bude vypadat, že v domácnosti pomáháte, přitom si parádně počtete. Možná narazíte na knihy, které jste si dali do plánu, že přečtete, ale nedošlo na to. Teď by se situace mohla změnit a vy budete mít možno splnit si svůj dávný záměr.

VÁHY

Charakterizovat vás bude velká nápaditost a představivost, ale také narůstající energie, kterou budete pociťovat. Zažívat tak můžete chvíle, které pro vás nebývají obvyklé. Tedy že cesta od nápadu k realizaci nebude moc dlouhá. Hvězdy by vám při tom měly přát, takže vaše úsilí může být korunováno úspěchem.

ŠTÍR

Kdyby se v zaměstnání řešily nějaké „drby“, nebudete mít tendenci se účastnit. To proto, že věci mnohdy mohou být jinak, než jsou prezentovány. A už rozhodně nebudete mít náladu někoho o něčem přesvědčovat, tím spíš, že sami víte, že by to nemělo smysl.

STŘELEC

Je možné, že budete ze všeho toho dění okolo poněkud podráždění a frustrovaní. Pro sebe pak moc porozumění od ostatních zřejmě nacházet nebudete. To ve vás může probouzet sklony k nerozumným reakcím a nejspíš také nerozumné komunikaci. A vypadá to tak, že ani v následujících dnech to nebude lepší.

KOZOROH

Jestli se cítíte celkem v pohodě, nebude špatné, když se zamyslíte nad změnami v životním stylu. Nastartujte proces otužování, omezování konzumace sladkostí, masa a všeho, co vám nedělá dobře. Pokud tak učiníte a vytrváte, pozitivní výsledky by mohly přijít docela rychle.

VODNÁŘ

Svou pozornost budete zaměřovat na finance a přemýšlení, jak to udělat, abyste na tom byli lépe, než nyní jste. Nápady se vám jen pohrnou, a pokud jim budete naslouchat a také uděláte něco pro jejich realizaci, tak jistě neprohloupíte. V komunikaci s ostatními to už bude horší. Tak si dávejte pozor na jazyk.

RYBY

Máte pocit, že jste někde udělali chybu? Nevyčítejte si to, všichni chybují, přesto si nemyslí, že by byli neschopní. Napravte ji a jede se dál. Jestliže narazíte na problém ve vztahových záležitostech, nepanikařte. S rozvahou vše vyhodnoťte, a pokud bude potřeba omluva, učiňte tak a vše bude v pořádku.