Horoskop

12. únor 2019

KOZOROH

Dnes se budete věnovat výdělečné činnosti a bude se vám v tom dařit. Obecně pak zažijete větší klid. Stavět byste měli na svých vztazích. Mnozí se pak mohou dočkat i velké lásky. Nadít se také můžete šťastných náhod. Buďte však ve střehu, ať vám něco neunikne.

VODNÁŘ

Chuť prosadit se za každou cenu vám chybět nebude. Co vám však nejspíš chybět bude, je čas. Zde můžete zápasit. Naplánovaných věcí bude nejspíš mnohem více, než zvládnete. Bude tak dobré udělat si vlastní analýzu, co je pro vás opravdu důležité a na to sázet. Vše ostatní odsuňte stranou.

RYBY

Dejte na svou neomylnou intuici a instinkt. Dnes hvězdy budou přát mírným spekulacím, a to zejména v obchodních aktivitách. Váš šestý smysl vám bude jako vždy k nápomoci. Musíte však dbát na to, abyste se svým záměrem byli v souladu.

BERAN

Pozor byste si měli dávat na možná omezení a překážky v rámci kariéry. Zde čekejte větší množství zkoušek. Prát se také můžete se svým sebeovládáním. Lehce sklouznete k výbušnosti. Dařit by se vám naopak mělo ve vyjednávání, ale musíte vše řádně naplánovat a promyslet.

BÝK

Vyzařovat z vás bude tajemná či záhadná přitažlivost. Zaznamenáte tak zřejmě zvýšený zájem opačného pohlaví. Můžete však narážet na nerozhodnost. Bude dobré si pak uvědomit, že nelze sedět na dvou židlích. Dříve nebo později by se to nevyplatilo. Dobře vám udělá pobyt v přírodě, v novém outfitu samozřejmě. 

BLÍŽENCI

Jak se zdá, jednoduché to nyní mít nebudete. Všelijakých komplikací a zádrhelů budete zažívat více než dost. Nejpalčivěji se podle hvězd jeví problematika financí. Nutné je stát nohama pevně na zemi a neulétávat. Nic zásadního však neřešte. Věci se i tak budou komplikovat.

RAK

Zamýšlet se budete nad svou kondicí a nad tím, jak ji vylepšovat. Ale také nad svými vztahy. Možná řešíte nějaký rozchod nebo lpíte na něčem, co už dávno nefunguje. Hodně by vám mělo pomoci vzdělávání či čtení citátů moudrých.

LEV

Dnes se můžete chovat poněkud necitlivě. Na vině možná budou vaše sklony k lenivosti, spoléhání se na jiné. Bude dobré si uvědomovat, že nejspolehlivější pomocnou ruku naleznete na konci svého ramene. Dařit by se vám mělo ve sportovních aktivitách. Úspěchy můžete také zažívat ve hrách.

PANNA

Objevit se mohou nějaké nejasnosti či větší množství zmatků. Zejména pokud jde o vztahové záležitosti. Svou pozornost budete zaměřovat především na své zdraví, ale nemějte obavy, bude dnes docela dobré. Hvězdy vám v této oblasti přejí. Zažívat pak můžete nejrůznější drobné radosti, a to zejména v profesních aktivitách.

VÁHY

Řešit můžete milostné trable a zkoušky. Pokud něco takového zažíváte, bude dobré vzít si na pomoc odbornou literaturu a zařídit se podle ní. Na škodu nebude ani vytvořit si nějaký plán, podle nějž budete postupovat. Projeví se váš pověstný smysl pro krásu a harmonii. Kupte si novou kabelku nebo boty od Blahnika a vše proběhne hladce.

ŠTÍR

Myslet vám to dnes bude skvěle. Pokud se vrhnete na věci spojené s prací, měli byste zaznamenat větší úspěchy. Bude to  samozřejmě spojeno s pílí a usilovností. Setkat se však můžete s nepřátelstvím a překážkami, ale když budete postupovat metodicky, vše zvládnete velmi dobře. Doma raději nic neřešte.

STŘELEC

Zejména doma čekejte komplikace a nedorozumění. Týkat se to nejspíš bude nejen nejbližších, ale také širšího příbuzenstva. Počítat můžete s případnou pomocí, kterou vám mohou nabídnout přátelé, a to i ti nově získaní. Pozor si pak dávejte na možné přeceňování svých sil a přehánění upřímnosti. 
Ve spolupráci s profesionálním astrologem Milanem Gelnarem.