Horoskop

12. duben 2019

BERAN

Možná byste se dnes měli uchýlit do ústraní, někam, kde nebudete moc v kontaktu s ostatními. Hrozí vám hádky a nedorozumění. Týkat se to bude zejména životních partnerů. Reagovat můžete až přecitlivěle na věci, které vám na nich vadí. Raději se kroťte.

BÝK

Vše, co budete dnes chtít uskutečnit, musíte poctivě odpracovat a nic neošidit. Jinak neuspějete. Na náhody se dnes příliš nespoléhejte. Platit u vás bude, že štěstí přeje připraveným nebo ještě lépe  těm, co se nebojí přiložit ruku k dílu. Dařit by se vám mělo v obnovování kontaktů s přáteli.

BLÍŽENCI

Setkáte se s pokušením. Je pravděpodobné, že vás někdo velmi přitažlivý může svádět, případně to budete vy sami, kdo se bude alespoň v představách něčím podobným zabývat. Mějte na paměti, že pokud podlehnete, koledujete si o průšvih. Naštěstí vaše vnitřní moudrost vám může leccos napovědět.

RAK

Pomalu, ale přesvědčivě a jednoznačně nyní kráčíte za úspěchem a uznáním. Pokud chcete uskutečnit nějaký svůj dávný sen, tak nyní je nejvhodnější doba. Skvělá nálada vás pak neopustí celý den. Hvězdy naznačují, že budete zažívat jejich přízeň ve všech oblastech. 

LEV

Pátek pro vás bude nevýrazným dnem. Nestane se vám sice nic problémového, ale také se vám nebude dařit nějak výrazně dobře. Budete přemýšlet nad tím, co a jak udělat, aby den dostal větší dynamiku a akčnost. Zatím však nejspíš zůstane jen u toho promýšlení.

PANNA

Dnes se můžete cítit jako rozebraní na jednotlivé součástky. Energie minimální, radost ze života nejspíš nulová a nesoustředěnost velká. Citlivější jedince může navíc potrápit alergie. Nejlepší pro vás bude relaxovat a cíleně si naordinovat klid a pohodu.

VÁHY

Téma dnešního dne bude oblast přátel a přátelství. Dnes se více než kdy jindy budete setkávat s lidmi vám blízkými. Pozor si však dávejte na sklony k milostným úletům. Možné jsou nějaké dárky či jiná milá překvapení, případně silné umělecké zážitky.

ŠTÍR

Možná se dostanete do kontaktu s nějakými podrazy nebo projevy nespravedlnosti. Pokud vás to otráví nebo rozhodí, mějte na paměti, že nejlepší podmínky pro vylepšení svého stavu naleznete v náruči partnera. Pokud nikdo takový momentálně není, tak buďte ve střehu, možná je zrovna na blízku.

STŘELEC

Otázky, které vás již delší dobu trápí, dnes opět nabudou na aktuálnosti. Bohužel jejich příčiny zřejmě budou nejasné a stejně tak možnosti řešení. Je-li tomu tak, nedělejte žádné zásadní změny, pouze je případně promýšlejte. Je možné, že ty zásadní informace na povrch teprve vylezou.

KOZOROH

Charakterističtí budete pevnými postoji, jasnými vyhraněnými názory a nejspíš také neústupností a tvrdostí. Zachovat se také můžete v rozporu s vnitřní moudrostí. Bude tedy dobré dát do svého chování trochu srdečnosti a vstřícnosti.

VODNÁŘ

Zaměřovat se budete na výdělečné aktivity nebo na vytváření hodnot. Ty nemusí být primárně finanční. Může to být nějaký zajímavý projekt, který když se prosadí, může finance generovat. Jednat by se mělo především o aktivity nadčasové, které budou bourat vše přežité.

RYBY

Dnes s vámi mohou cloumat emoce. Pokud půjde o ty konfrontační, tak to nebude nic příjemného. Nejspíš budete až příliš emotivně reagovat na věci, které by vás jindy z míry nevyvedly. Jinak byste měli mít den vydařený. Na co sáhnete, to se vám povede. Intuitivně budete reagovat na všechny podněty správně.