Horoskop

11. únor 2019

KOZOROH

Zelená vzpomínkám! Dnes je velmi pravděpodobné, že se dostanete do nostalgické a zamyšlené nálady, předpovídají hvězdy. A to je v pořádku. Můžete tak lépe pochopit svou minulost a poučit se z ní. Zároveň je tento den vhodný k utužení pout s přáteli i rodinou.

VODNÁŘ

Dnes oceníte exotické a krásné věci. Možná vám dokonce prolétne hlavou, že by nebylo špatné se v tomto odvětví více realizovat. Podle hvězd však dnes není vhodný den k přijímání rezolutních rozhodnutí. Mějte hlavu otevřenou a nechte to na jindy. 

RYBY

Dnes možná vyměníte boty od Blahnika za montérky a kladivo. Je čas se pustit do tvrdé práce. Pokud už delší dobu toužíte po změnách doma, které neustále odkládáte, dnes je ten správný den to změnit. Je jisté, že i když to nebude jen tak, výsledek vám přinese radost.

BERAN

Emoční a materiální stabilita dnes budou hrát prim. Chcete být milováni, ale zároveň víte, že samotná láska vám nepřinese ani střechu nad hlavou, ani kabelky od návrhářů. Za vším je hodně úsilí a píle. Neseďte proto na vavřínech a pracujte na tom, abyste se nemuseli bát, co přijde zítra.

BÝK

Dnes očekávejte podporu ze všech stran. Ať už se snažíte dosáhnout čehokoliv, dnes je velmi pravděpodobné, že uděláte velký pokrok. Na vaší straně jsou dnes nejen hvězdy, ale i přátelé a rodina. Nebojte se je proto požádat o pomoc, pokud ji potřebujete.

BLÍŽENCI

Všechny dny nejsou plné záře a lesku. A ten dnešní už vůbec ne. Čekejte spíš otravné komplikace a zdržení, o které rozhodně nestojíte. Pokud se necítíte na společnost, je v pořádku, pokud vyrazíte na procházku o samotě nebo vynecháte naplánovanou akci.

RAK

Dnes budete pracovat tak tvrdě jako návrhář den před přehlídkou. A ať už máte jakýkoliv cíl, dnes můžete očekávat, že vaše úsilí přinese ovoce. Nečekejte však ani ovace, ani medaile. I tak má smysl nepolevovat. Brzy se dostaví vše, po čem toužíte.

LEV

Dnes je možné, že vám cestu nezkříží sice černá kočka, ale spousta komplikací. V takových chvílích vám hvězdy radí, abyste zachovali klidnou hlavu a nechali situaci prostě plynout. Uvidíte, že ideální řešení se nakonec povede najít a vše bude zase v pořádku.

PANNA

Dnes vám půjde o hodně. Z potíží vás však vytáhne někdo, od koho byste to rozhodně nečekali. Nezapomeňte na patřičný vděk. Pozvěte svého udatného zachránce či zachránkyni na kávu nebo do kina. Uvidíte, že to ocení. Nevděk by vás mohl dostat do zbytečných potíží.

VÁHY

Dnešní den bude pro vás velmi významný a zároveň fascinující. Je velmi pravděpodobné, že získáte spoustu cenných poznatků od lidí, kteří jsou starší a zkušenější. Najděte si proto dostatek času, pokud na někoho takového narazíte. Možná vám to obrátí život vzhůru nohama.

ŠTÍR

Vybírejte si bitvy, které bojujete. Dnes je dost možné, že se ocitnete v konfliktu, který prostě nemá dobrý konec. Nevysilujte se proto kvůli věcem, které ve výsledku nejsou tak důležité. Zaměřte se na záležitosti, jenž jsou pro vás skutečně zásadní. 

STŘELEC

Dejte na svou intuici! Dnes vám hvězdy předpovídají, že se vyplatí poslouchat, co vám říká vaše podvědomí. Je totiž vysoce pravděpodobné, že i když to může na první pohled vypadat jinak, nemýlí se. Proto mu rozhodně věnujte patřičnou pozornost. Díky tomu získáte spoustu výhod do budoucna.