Horoskop

11. březen 2019

RYBY

Hvězdy vám přejí, a pokud se chcete do něčeho vrhnout, něco prosadit, vše by mělo vycházet. Bude to jen chtít, nenechat se ničím rozptylovat, ale zaměřit se na to podstatné. Mějte pak na paměti známé pravidlo, že dvacet procent aktivit člověka je opravdu důležitých, těch osmdesát je jen omáčka okolo.

BERAN

Všechny důležité schůzky a jednání si raději nechte na jindy – zatím jen plánujte. Některé nepříjemné pravdy si pak raději nechte pro sebe. Nemuselo by se vám vyplatit říkat vše na rovinu. Věci se pohnou i tak. Je však potřeba jisté diplomacie a ochoty vyčkat na ten správný okamžik.

BÝK

Dnes je ideální den na úřední záležitosti. Také energie byste měli mít na rozdávání, a pokud na něco zaměříte svou pozornost, je pravděpodobné, že budete úspěšní. Určitě to nemáte vždy lehké, ale není potřeba si na to stěžovat. Jiní to nemají jinak.

BLÍŽENCI

Nyní nechte hvězdy, aby za vás a pro vás pracovaly. Jdete správným směrem, ale zpomalte, jinak narazíte. Na základě nových skutečností se budete mnohem snadněji rozhodovat. V osobním životě buďte ve střehu. Je možné, že se objeví nová láska.

RAK

Pro vás už jaro začalo. Každý paprsek sluníčka vám vlévá energii do těla. Už se nemůžete dočkat, až sundáte tlustý svetr a vyrazíte v nových lodičkách. Bude tedy dobré se na to náležitě připravit. Třeba ještě jednou vyrazit za nákupy.

LEV

Vaše pracovní záležitosti již nejsou tak hektické jako na začátku roku. Pokud plánujete jarní dovolenou, je pravděpodobné, že ji opravdu uskutečníte. Pokud vás někdo o něco požádá, neodmítejte. Nejste sice poslíčci, ale cestou můžete někoho zajímavého potkat.

PANNA

Přestože by se vám mělo dařit, v hlavě budete probírat nedořešené otázky a nejasnosti s partnerem. Ty mohou stále viset ve vzduchu. Pokud přehodnotíte situaci a budete vstřícní, jistě naleznete řešení. Naplánujte si pobyt v přírodě, odpočinete si a „naberete dech“.

VÁHY

Zřejmě moc jásat nebudete. Váš den by z pohledu hvězd měl být spíše nezajímavý, případně byste měli řešit staré resty, které za sebou již dlouho táhnete. Pokud se vám vaše záležitosti vymknou z ruky, nebude možné je uchopit zpátky. Buďte tedy obezřetní a dejte na prevenci.

ŠTÍR

Chřipka či jiné přenosné nemoci kolem vás krouží a mohou znamenat větší hrozbu než kdy jindy. Proto by bylo dobré posilovat imunitu a nenechat se zbytečně stresovat. Při vyjednávání se zřejmě nebudete na nic ohlížet a použijete ostré lokty. Dobré je, že nakonec budou spokojeni všichni.

STŘELEC

Pokud kolem vás krouží nová láska, mějte na paměti, že z vás může udělat jak šťastného člověka, tak také někoho, kdo si svůj život pěkně zkomplikoval. Naslouchejte svému srdci. Jinak sršíte energií i nápady. Využijte toho a pusťte se do svých úkolů. Ať děláte cokoli, ničím jiným než tvrdou prací si dnes své zisky nevydobudete.

KOZOROH

Pokud si to sami nějak nepokazíte, vše by mělo jít jako po másle. V oblasti financí by se mělo se dařit nejen to, do čeho jste investovali v minulosti, ale také to, do čeho se teprve hodláte pustit . Nemusíte se obávat promyšleně a rozumně investovat. Do hazardu se však určitě nepouštějte.

VODNÁŘ

Zřejmě se budete dostávat do větších sporů s ostatními. Naštěstí váš názor, ač se to tak nemusí navenek jevit, bude správný. Chcete-li být dnes za každou cenu vtipní a originální, pak vězte, že okolí to příliš neocení a bude se na vás dívat tak trochu skrz prsty.
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM