Horoskop

10. listopadu 2018

ŠTÍR

Dopřejte si péči o sebe. Je snadné ve shonu úkolů zapomínat na věci, jejichž přínos je spíš pozvolný a dlouhodobý. Třeba péče o tělo. Dožeňte to a najděte si čas na návštěvu kosmetiky či alespoň pleťovou masku. Budete se cítit odpočatě a díky tomu lépe odoláte stresu.

STŘELEC

Někdy i věci, kterým se s obavami vyhýbáte, mohou přinést hodně pozitiv. Jsou aktivity, na které se člověk prostě těší. Třeba nakupování s nejlepší kamarádkou. Ale některé ve vás tolik chuti neprobouzejí. Když se však překonáte a splníte je, uvidíte, že jejich přínos je nedocenitelný.

KOZOROH

Čeká vás konflikt v rodině. Možné dokonce zaviněný přímo vámi. Nenechte se ovlivnit horkou hlavou a zvládněte celou situaci s grácií a taktem. Díky tomu se vyhnete dlouhodobému trápení. A to teď určitě nepotřebujete. Zbytečně by vás zdržovalo a tížilo.

VODNÁŘ

Už dlouho čekáte na nějaké dobré zprávy. A dnes se vám jich konečně dostane. Ať už půjde o povýšení v práci, uzdravení po vleklé nemoci či něco menšího, radujte se a užívejte si ten pocit. Klidně sezvěte přátele na příjemnou večeři k vám domů. Radost vám vydrží ještě dlouho.

RYBY

Zkontrolujte si, jestli máte dostatek energie. Dnešní den vás možná překvapí velkým množstvím aktivit a úkolů. Nepouštějte se však do věcí, které by vás vyčerpaly až příliš. Raději si pečlivě zvažte svoji aktuální situaci. Vyčerpání by vás mohlo stát hodně.

BERAN

Říká se, že inteligentní člověk s přehledem zvládne i chaos. I když netvrdíme, že to není pravda, trocha řádu by určitě neuškodila. I jednoduché a drobné změny vám mohou výrazně pomoci. Třeba při rozhodování či plnění úkolů. Tak je dnes vyzkoušejte. Brzy poznáte, že s větším řádem jde vše lépe.

BÝK

Kromě špatného módního vkusu nemůžete vystát diskriminaci a nerovnoprávnost. To by dnes mohlo vyvolat konflikty v pracovním světě. Nebojte se postavit se za své názory, zároveň však naslouchejte svým oponentům a snažte se je pochopit. To stejné platí ve všech vztazích.

BLÍŽENCI

Dnes si konečně uvědomíte svou sílu a pozitiva. To je vítaná změna po období zaměřeném spíš na chyby. Oslavte tento den výrazným outfitem a nenechte se rozhodit škarohlídy. Pravděpodobně vám jen závidí vaši sebedůvěru a přejí si být jako vy. Taky je o co stát!

RAK

Je na čase začít pracovat na finanční rezervě. Šetření není lehké a vám už se nějakou dobu nedaří. Dnes ale hvězdy předpovídají, že se vám povede nastoupit na cestu k úspěchu. Omezte zbytečné výdaje. Kávu z kavárny můžete třeba vyměnit za doma udělané latte v termohrnku.

LEV

Vaše rodina vás dnes ráno trochu otráví a vy se s povděkem uklidíte (i přesto že je víkend) do práce. I tam ale na vás čeká někdo, kdo vám určitě náladu nezlepší. Spíš naopak. Nakonec zjistíte, že i přese všechny drobné hádky a neshody se domů maximálně těšíte. Oslavte to hezkým večerem spolu.

PANNA

Vaše peněženka se může těšit na dobré časy. Dnes se vám totiž povede zlepšit finanční situaci. Například tím, že uděláte výhodný obchod nebo se posunete kariérně výš. I když se však říká, že risk je zisk, buďte s nově nabitými financemi spíš opatrní.

VÁHY

Dnes zatoužíte po cestování. Směle do toho. Na výletech za dobrodružstvím není nikdy nic špatného. Připravte se, že hvězdy vám dnešní den příliš neulehčí. Čekají vás nejrůznější cestovatelské problémy. Pokud ale vytrváte, budete odměněni nádherným večerem a skvělými zážitky.