Horoskop

10. květen 2019

BERAN

Vaše situace zřejmě není moc jednoduchá. To proto, že přesně víte, co chcete, a nebudete se rozpakovat si za tím jít. Jestli chcete mít vše pod kontrolou, musíte konat pomalu a rozvážně. Jinak hrozí střety a komplikace. Pokud už nebudete vědět, jak zvládnout své emoce, zacvičte si nebo se jinak fyzicky zaměstnejte.

BÝK

Měli byste mít docela vydařený den. Možná vám někdo dá najevo svou lásku, možná se jen přesvědčíte o pevnosti současného vztahu. Lidé okolo by vám měli vycházet vstříc. Pokud potřebujete vyřídit něco na úřadech či institucích, pak dnešek by mohl být tím vhodným dnem. 

BLÍŽENCI

Dnešek pro vás bude divoký, budete tak muset k jeho zvládnutí použít svou vnitřní moudrost a brát věci s nadhledem. Setkávat se totiž můžete častěji s nějakými podrazy či podvody. A dokonce to můžete být i vy sami, kdo se něčeho takového může dopouštět. Tak si to pohlídejte.

RAK

Cloumat s vámi nejspíš budou emoce. Vše, co se vám bude dít, budete tak nějak na doraz prožívat. Je možné, že si dnes můžete i diktovat podmínky. Nad svými partnery budete mít převahu a na vše, co budete chtít, budou vstřícně reagovat. Rozumné ovšem bude věci nehrotit.

LEV

Akčnost, dynamika a tah na branku budou vlastnosti, kterými se dnes budete prezentovat. Ve svých aktivitách budete přesvědčiví, plní elánu a energie. Pokud navíc do svého konání a jednání dáte své srdce, nic vám nezabrání uskutečnění toho, co chcete. Těšit se můžete i na větší vstřícnost opačného pohlaví.

PANNA

Hvězdy vám dnes přejí. I když konflikty nemáte rádi, nebudete se v případě potřeby rozpakovat jít do sporů, nad kterými byste jindy váhali. Argumenty, které budete schopni vytahovat z rukávu, budou pádné a nezpochybnitelné. 

VÁHY

Vypadá to, že se vám dnes nebude do ničeho chtít. Zmocňovat se vás také může melancholická nálada. Energií také zřejmě moc oplývat nebudete. Pokud se vám něco takového opravdu bude dít, pak nejlepší bude, když vyrazíte někam do přírody a tam načerpáte potřebnou energii.

ŠTÍR

Vaše děti budou těmi, kdo vás bude inspirovat a komu se budete věnovat. To pro vás sice někdy bude znamenat omezení, ale jejich radost vám za to bude stát. Pokud ještě děti nemáte, veškerou energii budete věnovat partnerovi. V každém případě prožijete úspěšný den.

STŘELEC

Pravděpodobně tento den pro vás nebude úplně jednoduchý. Dramatičtější události vás přinutí zamyslet se nad tím, kam ve svém vývoji směřujete. Vaše plány jsou velkorysé, chuť do práce také, ale komplikací a nejasností, které se vám budou do života míchat, bude také velké množství. Budete mít nad čím přemýšlet.

KOZOROH

Vám by se dnes mělo docela dařit. Hvězdy naznačují, že do vašeho života vstoupí romantika, zamilovanost a láska. Bude to o to překvapivější, že svou podstatou žádný romantik nejste a spíše než na věci abstraktní sázíte na realitu. Dnes tomu může být jinak.

VODNÁŘ

Pravděpodobně se dnes setkáte s někým, kdo se vám bude jevit jako člověk výjimečně moudrý a milý. To setkání vás velmi obohatí. Nebude to však jen intelektuální stránka, co vás bude vzrušovat, ale také ta fyzická. Od pomyšlení k realizaci pak nebudete mít daleko.

RYBY

Orientovat se budete na věci spojené s výdělečnými aktivitami. Možná jste zjistili, že vám nějaké finance schází, možná chcete začít šetřit na dovolenou. Přemýšlet tak budete nad možnostmi, jak vše udělat, aby se vaše představy naplnily. Naštěstí byste v této oblasti měli zaznamenat přízeň hvězd.