Horoskop

1. leden 2019


STŘELEC

Dnes se budete cítit sebejistě. Ať už máte v hlavě po novoročním večírku jakýkoliv cíl, je víc než jasné, že tento den vás vyšle na správnou cestu. Nebojte se promluvit a říct svůj názor nahlas, pokud s něčím nesouhlasíte. Dnes rozhodně není prostor pro sezení v koutě. Je to váš den!

KOZOROH

Odvahy není nikdy nazbyt. Možná právě proto vám vesmír posílá extra dávku kuráže. Ať už je to cokoliv, čeho se bojíte, dnešní den je jako stvořený k tomu se celé věci postavit čelem a překonat ji. Až bude po všem, nejen že se vám uleví, ale dostaví se i pocit hrdosti. I kdyby to mělo být "jen" novoroční cvičení po prohýřené noci.

VODNÁŘ

Opatrnost vás dostane daleko. Dnes může i zdánlivě banální rozhodnutí mít vliv na celý váš život. Proto je namístě obezřetnost a rozvážnost. Nemusíte se však zbytečně obávat. Hvězdy vás nasměrují správným směrem. Raději se však vyhněte rychlým a nepromyšleným volbám.

RYBY

Vezměte si tolik času, kolik potřebujete. Dnes nespěchejte. Obzvlášť pokud si s něčím nejste jisti či vás jen bolí hlava po oslavách. Rozhodně se nenechte nikam tlačit, i když je možné, že to pár lidí dnes zkusí. Nastavte si tempo, které vám vyhovuje a držte se ho. Díky tomu snadno překonáte i větší překážky.

BERAN

Upřímnost je nejlepší doplněk (snad až na Hermés šátek nebo diamantový náhrdelník). Zkuste dnes vynechat polopravdy a milosrdné lži a jednat se všemi na rovinu. To neznamená, že musíte hned někomu ublížit. I ošklivá pravda se dá podat s citem a elegancí. 

BÝK

Důvěřujte si. I když komplimenty dostáváte často, z nějakého důvodu jim nedokážete věřit. Zaměřte se dnes na sebe. Pomůže, když si sepíšete seznam svých úspěchů za poslední rok či si oblečete outfit, ve kterém se skutečně cítíte dobře. Máte v sobě spoustu pozitiv, najděte je!

BLÍŽENCI

O rutině se většinou říká, že je nudná. Dnes vám však osvědčený režim může pomoci splnit všechny úkoly, které vás čekají. Nechte experimenty na jiný den a tentokrát zůstaňte u toho, co znáte. Tak se vyhnete nadbytečně stresujícím chvílím a budete se moct soustředit na svůj výkon.

RAK

Ukažte všem, co se ve vás skrývá. Je spousta věcí, ve kterých vynikáte, ale nikdo to o vás neví. Cílem dnešního dne je to změnit. Dejte svému okolí vědět, co umíte. Že máte skvělý smysl pro styl, umíte něco výjimečného. A ideálně to ukažte v praxi. Obdiv zaručen!

LEV

Dnes vás čeká líný den. Takový, ve kterém se vám nechce ani na nákupy, a to je co říct. Nenuťte se zbytečně, protože vaše produktivita po silvestrovské party stejně nebude příliš vysoká. Na druhou stranu se snažte udělat alespoň něco. Díky tomu neztratíte celý den, ale zároveň si odpočinete.

PANNA

Nic není jisté. Dnes ani vy. I přesto, že obvykle máte ve svých pocitech celkem jasno, dnes můžete zažít vnitřní dilema a nerozhodnost. To vám značně omezí schopnost se soustředit. Zároveň je také možné, že ve výsledku budete působit podrážděně. Pokud můžete, raději zůstaňte mimo kolektiv. 

VÁHY

Společně dosáhnete výš. Dnešní den se nese ve znamení spolupráce a hledání způsobů, jak si můžete s lidmi z okolí vzájemně vypomoci. Pokud spojíte síly, zjistíte, že se vám vše povedlo nejen rychleji, ale lépe. Vyhněte se však nadměrnému komandování.

ŠTÍR

Věnujte svým bližním péči. V uplynulém roce jste je trochu zanedbávali, že? Zeptejte se, zda něco nepotřebují. Pokud ano, snažte se jim pomoci. Pokud ne, nic nebrání alespoň společně strávenému času.