Horoskop

19. březen 2019

RYBY

Nadít se můžete téměř bezpracného výdělku. Musíte však do procesu zapojit svou citlivost a vnímavost, která by nyní měla být na vysoké úrovni. Také sebeprosazení by pro vás nemělo být problémem.

BERAN

Dnes je pro vás velmi příznivý den zejména v oblasti sebeprosazení, financí, vyjednávání na úřadech. Pokud trochu dáte na hvězdy, tak zkuste vědomým způsobem zapracovat právě na těchto oblastech. Je možné, že si tak vytrhnete nějaké ty trny z paty. Vaše reakce by měly být rychlé a pružné.

BÝK

Budete se cítit poněkud bojovně. Hvězdy napovídají, že se objeví potřeba prosadit to své. Je tak možné, že budete mít sklon se hádat se svým partnerem a ani v práci to nemusí být nejlepší. Přát vám naštěstí bude intuice. 

BLÍŽENCI

Dnes se nejspíš nebudete cítit moc komfortně. Vypadá to, že vás budou ovládat emoce a můžete tak být poněkud nervní a podráždění. Bude pak dobré, aby ta podrážděnost, nepřecházela v nabroušenost. Naštěstí problémy nebudete mít se svou tvořivostí, takže dařit se vám bude vymýšlet nové a zajímavé projekty.

RAK

Přestože se vám nejspíš nic zlého neděje, můžete mít pocit, že se vám vše sype pod rukama. Zkuste si v klidu sednout a na kus papíru si napsat do jednoho sloupce, co se vám nedaří, a do druhého, co se naopak daří. Jen tak uvidíte, jak na tom vlastně.

LEV

Přestože zaznamenáváte profesní a společenské úspěchy, z domova mohou přicházet signály, že to nemusí být zas tak ideální. Možná jste příliš namyšlení, možná  se s ostatními o svou radost náležitě nepodělíte. V každém případě srdečnost by vám scházet neměla.

PANNA

Je možné, že dnes dostanete nabídku. Může to však pro vás znamenat ústup z idejí a představ. Udělejte si malý tesk. Nejdříve zkuste být racionální a vše vyhodnoťte podle logiky, pak zkuste dát na své pocity. 

VÁHY

Přestože zřejmě nebudete mít dost energie prosadit své nápady, budete mít tendenci se přemoci a jít do akce. Než se do něčeho pustíte, zkuste to raději zkonzultovat s někým starším, rozumnějším. To by vám mělo pomoci se správně rozhodnout.

ŠTÍR

Možná bude dobré nereagovat na vnitřní pocity a nálady. Naopak logické a racionální konání vám bude život usnadňovat a vylepšovat. Hvězdy naznačují, že vaše temnější část osobnosti může být podrážděna a mít chuť utočit na slabá místa svých názorových protivníků. 

STŘELEC

Dnes by se vám mělo vcelku dařit ve všech oblastech kromě komunikace. Zde může docházet k častějším nedorozuměním a komunikačním zádrhelům. Naopak nadmíru dobře by vám to mělo jít v oblasti výdělečných aktivit. Zde nejen že budete mít nápadů a inspirací na rozdávání, ale také vás mohou potkávat šťastné náhody.

KOZOROH

Vaše případné vztahové problémy by dnes mohly nabrat na intenzitě. A co je horší, budete mít sklon je radikálně řešit a na to, co tomu kdo řekne, se moc ohlížet nebudete. Než to uděláte, zkuste zapřemýšlet, zda si tím spíše neublížíte, než abyste toho druhého potrestali.

VODNÁŘ

Hvězdy naznačují, že můžete být poněkud zmateni. Je možné, že se častěji budete setkávat s lidmi, kteří pro vás budou přitažliví, stejně jako vy pro ně. Takové situace pak slibují možnost vzniku nových lásek nebo také přátelství. Budete vnímat spoustu vzájemných sympatií, ale nemusíte vědět, co s tím.
Ve spolupráci s profesionálním astrologem MILANEM GELNAREM