Trendy

Přemýšlíte o tetování? Inspirujte se u modelek

Ať už uvažujete o svém prvním tetování, nebo plánujete další ozdoby na těle, inspirovat se můžete spolu s Vogue u supermodelek nového tisíciletí.
Pokud jde o vaše „poprvé”, podívejte se na Bellu Hadid, která má u kotníku malá andělská křídla stvořená jedním z oblíbených hollywoodských umělců Jonem Boyem. Další z jeho klientek, Kaia Gerber, se rozhodla pro diskrétní návrh na podobné téma a nosí anděla z profilu pod klíční kostí. A protože se nechala tetovat ještě před osmnáctinami, je pravděpodobné, že potřebovala svolení od rodičů, což v tomto případě znamená, že se body art líbí i Cindy Crawford.
Možná jedno z nejmenších nosí Adwoa Aboah, která má na pravé ruce nápis „Gurl” a na levé „Power“, také od Jona Boye. A poté, co loni v New Yorku oslavila 25. narozeniny, přidala do sbírky feministických hlášek tetování na zápěstí, které zní: „All the women. In me. Are tired.“ Někdy jsou to ta nejmenší prohlášení, která mají největší dopad.
Pokud jste odvážnější, podívejte se na těhotnou Slick Wood, která na sebe strhla pozornost na přehlídce Rihanniny kolekce Savage x Fenty SS19 v modelu z řemenů, ve kterém ukázala hned několik tetování včetně pistole v oblasti beder (později se navíc ukázalo, že hned po přehlídce porodila). Modelka Adesuwa Aighewi, jak prohlásila, nosí výrazné tetování na hrudi jako svou odpověď na požadavek jedné z agentur, aby si nechala zvětšit poprsí. A pro ty, kteří chtějí úplně nejvíc, jsou tu Cara Delevingne a Freja Erichsen, obě doslova pokryté inspirací pro tetování (včetně několika návrhů, které pro ně vytvořil umělec Bang Bang).