Street style

Street style z milánského fashion weeku: Nadvláda vzorů

Co se nosí v Miláně během fashion weeku? Fotograf Daniel Pryce pro Vogue nafotil to nejlepší, co v italských ulicích můžete právě teď potkat. Nechte se inspirovat dávkou street stylu z #MFW.
A je to tady. Miláno, třetí zastávka na naší mezinárodní módní grand tour. I když je letošní absence přehlídky Gucci – Alessandro Michele se svou kolekci letos rozhodl uvést v Paříži – znát, stále je na co koukat a žádná nuda nehrozí.
Už teď je jasné, že se sportswear giganti Fila a Fendi bezpochyby stanou číslem jedna ve skříni všech fanoušků logomania trendu (pokud vám náhodou ve skříni právě tento trend ještě chybí, právě teď je chvíle začít), zatímco Moncler a jejich unisex prezentace, 40. výročí módního domu Versace nebo silný vzkaz nové kolekce Prada právem obsadí hlavní titulky všech magazínů.
I mimo molo je ale čím se inspirovat. Převládají vzory všeho druhu a nejlépe dohromady: Proč si brát jen jednu výraznou sukni, když můžete být v leopardím nebo hadím vzoru od hlavy k patě? V téhle hře nechybí ani doplňky a protože jde o elegantní Miláno, k vidění jsou také easy letní šaty, perfektní do vlažného italského počasí.
Připravte si tužku a papír a začněte se svým wishlistem na další sezonu: to nejlepší z milánského street stylu pro Vogue nafotil fotograf Jonathan Daniel Pryce.