Celebrity

Top beauty looky nejlépe placené herečky světa Scarlett Johansson

Ať už na plátně, nebo na červeném koberci, Scarlett Johansson se stala pojmem. Tato star je totiž dokonalým chameleonem. Účes, líčení i módní styl umí herečka změnit rychlostí blesku, a proto k oslavě jejích narozenin vybíráme momenty, kdy její krása nejvíce zazářila.
Scarlett Johansson ve své hollywoodské filmové podobě často ztvárňuje klasické blonďaté krásky, ale pokud jde o červený koberec, hvězda Avengers se ani v nejmenším nebojí experimentovat.
Začněme s vlasy. Ačkoliv je, možná pro někoho překvapivě, přirozeně bruneta, vyzkoušela nejen každou délku, ale také barvu vlasů – od krátkých, rozčepýřených účesů s výraznými melíry až po měkké blond vlny, díky kterým se proslavila. Její nejoblíbenější go-to look? Dozadu uhlazené vlasy s ležérně načesanou delší blond ofinou. 
Foto: Getty Images
Foto: Getty Images
Foto: Getty Images
Na řadu přichází make-up. Scarlettina bezchybná a svěží pleť poskytuje dokonalý základ pro odvážnější experimentování. Dotek růžově zbarvené tvářenky nebo matného bronzeru podtrhne její výrazné lícní kosti, ale herečka se zaměřuje hlavně na oči nebo rty – podle známého pravidla zdůraznit jedno, nebo druhé, ne obojí zároveň. Ať už je to kočičí oční linka s výrazně červenou rtěnkou, nebo tmavé kouřové oči s přirozeným leskem na rty, Scarlett přitahuje dlouhou řadu beauty fans svou krásou a kladným přístupem k nejnovějším trendům.
Foto: Getty Images
Foto: Getty Images
Foto: Getty Images
Právě dnes vám Vogue představuje nejlepší beauty momenty Scarlett Johansson – počínaje šedivě zbarvenými kouřovými stíny na Independent Spirit Awards v roce 2003 až po odvážné purpurové oční stíny, které sladila se svými Marchesa šaty na Met Gala.