Celebrity

Flitry, výrazné barvy a #bodypositivity. Móda podle Lizzo

Znáte někoho, kdo by vypadal dobře ve fialovém metalickém body, plášti s růžovým peřím a neonově zelených šatech? Jen Lizzo! Vogue oslavuje unikátní styl jedné z nejvýraznějších osobností roku 2019.
„If I’m shinin’, everybody gonna shine,“ zpívá Lizzo v písni Juice, jednom ze svých hitů. Pokud jde o její oblečení, platí to dvojnásobně. 
Lizzo měla od začátku své kariéry spoustu fanoušků, ale mainstream dobyla až letos. Zpěvačka a rapperka narozená v Detroitu, jejíž poslední album Cuz I Love You se v dubnu umístilo na šestém místě prestižní americké hitparády US Billboard Chart, si získala přízeň veřejnosti poutavými texty, twerkováním a hraním na flétnu.
Pokud jde o zpěvaččin styl, rozhodně nehrozí, že by se držela zpátky. Stačí se podívat na body z festivalu Coachella, metalickou kombinézu z Glastonbury nebo svatbou inspirovaný outfit na BET Awards.
Ani na červeném koberci se nebojí ukázat, že více je více. Letošní Met Gala v „camp“ stylu bylo pro ni doslova jako dělané. Zvolila dlouhý plášť s růžovým peřím a róbu od Marca Jacobse doplněnou o paruku ve stejné barvě. Na předávání cen MTV Movie and TV Awards v červnu 2019 zkombinovala šaty od brooklynského návrháře Christophera Johna Rogerse se třpytivými teniskami.
Potřebujete pořádnou dávku módní inspirace? Podívejte se do galerie.