Trendy

Nejdramatičtější vlasové proměny od 90. let do současnosti

Pamatujete si ještě na to, jak všichni v 90. letech chtěli účes podle Rachel ze seriálu Přátelé? Ať už se vám líbí pixie cut Kate Moss, oholená hlava Natalie Portman, bob Iriny Shayk, nebo vlasy Zoë Kravitz, Vogue přináší inspiraci prostřednictvím největších vlasových proměn poslední dekády.
Celebrity mají na svědomí nejeden globální vlasový trend – od účesu podle Rachel ze seriálu Přátelé, kterým se v 90. letech pyšnila Jennifer Aniston (a kterého už mají kadeřníci plné zuby) po mikádo Alexy Chung, které vytvořil kadeřník George Northwood.
Slavné ženy vědí, že na červeném koberci kromě dokonalých rób přitáhne největší pozornost pořádná vlasová proměna. Oholená hlava Natalie Portman na premiéře filmu V for Vendetta v roce 2005, účes na kluka herečky Emmy Watson, která tak v roce 2005 dala sbohem dlouhým vlasům ve stylu Hermiony, a superkrátký sestřih herečky Michelle Williams patřily mezi nejvýraznější. A nemůžeme opomenout Zoë Kravitz, která je jako chameleon a má schopnost unosit jak copánky, tak peroxidovou blond i tmavě hnědou.