Make-up

Nejlepší beauty looky, kterými si Bella Hadid podmanila svět modelingu

Ze dvou sester klanu Hadid je Bella tou, která se nebojí experimentovat se svým vzhledem. V den svých 13. narozenin si obarvila vlasy na blond, protože už nechtěla být nudnou brunetkou. O dekádu později slaví opět odbarvená Bella 9. října své 24. narozeniny. 
Foto: Getty Images
Bella Hadid
Na červeném koberci jednou připomíná Julii Christie z filmu Shampoo, jindy zase Umu Thurman z Pulp Fiction, na Met Gala 2017 měla krátký bob s pešinkou uprostřed a body od Alexandra Wanga a dlouhými červenými nehty. Na CFDA Awards téhož roku oslnila mikádem s krátkou ofinou, zatímco na filmovém festivalu v Cannes byly její vlasy stylizované do podoby mořské panny.
Ráda nosí drdoly, sportovní copánky a vysoko posazené culíky s maximálním leskem. Dramatické červené rty k ní neodmyslitelně patří stejně jako ostré kočičí linky. Dost často se nechává inspirovat hvězdou stříbrného plátna Elizabeth Taylor a supermodelkou Christy Turlington. Dokonalá pleť je však podle jejích slov nejdůležitější. Možná proto se stala tváří Dior beauty. Tvář bez jediné chybičky a nekonečně dlouhé řasy jí můžeme jen tiše závidět. Tak vše nejlepší!