Celebrity

Paris Hilton: Můj život bez pozlátka

Hotelová dědička, profesionální celebrita, ale také hudební producentka, dýdžejka, modelka a podnikatelka Paris Hilton se brzy představí v dokumentárním filmu, který odhalí její život bez filtru. „Mám radost, že mě lidé uvidí takovou, jaká skutečně jsem, ne jak se o mně píše v novinách,“ říká v exkluzivním rozhovoru pro Vogue CS.
Foto: Courtesy of Paris Hilton
Nový dokumentární film, který bude brzy uveden, odhalí vaši autentickou i zranitelnou stránku. Jste připravena toto všechno ukázat světu?
Ano, nemůžu se dočkat. Nedávno jsem se zúčastnila promítání v New Yorku a film předčil moje očekávání. Je to skutečný příběh mého života. Ukazuje věci, o kterých se dosud nemluvilo, včetně těžkých momentů a tvrdých zkušeností, se kterými jsem se někdy nelehko vyrovnávala na své profesní či osobní cestě. Mám radost, že mě lidé uvidí takovou, jaká skutečně jsem, ne jak se o mně píše v tisku, uvidí můj život bez pozlátka.  
V posledních letech jste známá především jako dýdžejka a hudební  producentka. Jak jste se dostala k hudbě? 
Hudba byla vždy součástí mého života. Od dětství jsem studovala hru na klavír a jako teenager jsem se dostala k muzice ještě blíže. Uváděla jsem hudební akce a dokonce jsem v nich účinkovala jako host. Až jsem pochopila, že chci být jejich hlavní hvězdou. Před jedenácti lety jsem tak začala působit jako dýdžejka a tuto práci jsem si zamilovala.
V tomto oboru velká konkurence, co je podle vás klíčem k úspěchu?
Jsem princeznou všech party! Žádný večírek ve skutečnosti nezačne, dokud se neobjevím já, a tak tomu bylo vždy (smích). Ale vážně, je to o znalosti oboru, o technických schopnostech a o komunikaci s publikem. Jezdím na všechny festivaly a vím, co se děje na hudební scéně. Já vím, jak vybudovat atmosféru, je třeba publiku rozumět, aby se nálada v sále udržela celý večer. Lidé oceňují energii, kterou vytvářím. Vyžaduje to také improvizaci. Nikdy jsem nehrála stejný set dvakrát.
Je těžké být ženou dýdžejkou v tomto převážně mužském oboru?
Vždycky to byl tak trochu pánský klub, ale za poslední léta se to hodně změnilo a teď máme v oboru spoustu talentovaných holek. Jsem na ně moc hrdá.
Foto: Courtesy of Paris Hilton
Foto: Courtesy of Paris Hilton
Co vás inspiruje jako hudební producentku?
Všechno kolem mě, cestování, festivaly, publikum, jiní dýdžejové. Ráda tvořím mashupy z elektronické taneční hudby a ikonických starých skladeb. A zbožňuji i tvoření remixů.
Máte oblíbené místo? 
Je jich hodně. Ale zvlášť ráda mám svou rezidenci Amnesia na Ibize a také Paris Hilton Foam & Diamonds party. Oblíbila jsem si i Tomorrowland, jeden z nejprestižnějších festivalů. Hrát na jeho pódiu pro tisíce fanoušků je úžasný pocit.
A nedávno jsme vás viděli na Miami Art Basel, kde hrajete pravidelně.
Ano, jsem milovnice umění a hodně lidí neví, že také už léta maluji. Je to pro mě způsob relaxace, pokud mám tedy čas. Jezdím na Art Basel s mnoha přáteli z celého světa už hodně let. Jsou tam ty nejlepší party, a tak je to pro mě správné místo i jako dýdžejku.
Váš životní styl znamená hodně dlouhých nocí beze spánku. Máte nějaké tajemství, jak se udržet v kondici?
Nedržím žádnou dietu a necvičím (smích). Ano, je to hodně dlouhých nocí, ale už to dělám dlouho a je to pro mě úplně přirozené. Je to má práce, takže jsem si časem našla způsob, jak si organizovat čas. A hlavně, moje publikum mi dává hodně energie. Vidět lidi šťastné mi dává sílu.
Dobře, jaká je tedy vaše beauty rutina?
Věřím v péči o pleť. Miluji svoji skin care Paris Hilton ProD.N.A., protože sama na sobě vidím výsledky. Zejména když hodně cestuji, málo spím nebo se objeví nečekané vady na kráse. Od mládí jsem vyzkoušela celou řadu beauty produktů, ale nikdy jsem nenašla pro sebe ten pravý. Až teď. Společně s týmem odborníků a vědců jsme vytvořili kosmetiku, která pokožku chrání a bojuje proti jejímu stárnutí.
Foto: Courtesy of Paris Hilton
Foto: Courtesy of Paris Hilton
Máte také beauty aplikaci.
Je naprosto úžasná! Glam up je takový Uber v oblasti krásy. Můžete si jediným klikem objednat make-up, kadeřníka, manikúru, jakékoli služby v oblasti beauty, všechno na jednom místě. Odborníci a stylisté jsou připraveni přijet až k vám domů a nachystat vás na speciální příležitost. Rozhodla jsem se také investovat do aplikace Roxy na plánování večírků. Dělám manažerku řady akcí, je to hodně logistických kroků a naše aplikace vám všechno usnadní. 
Řekněte nám ještě o své kolekci parfémů. Electrify, který byl uveden na trh na podzim, je už vaší pětadvacátou vůní!
Když jsem vyrůstala, měla jsem vášeň pro parfémy mé maminky a vždy jsem si říkala, že jednou budu mít svůj vlastní. I když jsem samozřejmě nečekala, že jich bude přes 25. Když jsem se jako teenager přestěhovala do New Yorku, věděla jsem, že přišel ten pravý moment. Našla jsem skvělé spolupracovníky, se kterými jsme parfém vyvinuli, a už jsem v byznysu více než 16 let.  Dosáhli jsme velkého úspěchu. Electrify, poslední z parfémů, právě získal cenu WWD jako výrobek roku. Jsem šťastná, že moji fanoušci mají mé parfémy tak rádi. Momentálně pracuji na dalších třech.
Když si představím i váš byznys s devatenácti různými produkty včetně make-upu nebo bot, nechápu, jak si při tom všem najdete čas na sebe, jak odpočíváte?
Pracuji a cestuji prakticky pořád. Vůbec se nezastavím. Ale pokud si najdu den či jednu volnou noc, nejraději zůstávám doma, protože je to vzácnost. Dívám se na televizi nebo maluji, ale bohužel je to velmi zřídka.
A na co se můžeme od Paris těšit v 2020?
Můžu prozradit, že připravuji několik nových a vysoce inovativních projektů v „tech“ oblasti. V roce 2020 vás určitě překvapím něčím novým a vzrušujícím!