Celebrity

Nicky Hilton Rothschild o beauty rutině i nové kolekci

Nicky Hilton Rothschild, dědička hotelového impéria, modelka a obchodnice, se osvědčila také jako návrhářka oděvů, kabelek a šperků. Dlouholetá obdivovatelka balerínek značky French Sole se v této sezóně se značkou spojila a navrhla kolekci klasické, pohodlné obuvi. V září se v komorním prostředí jejího penthausu v newyorském SoHo slavilo v kruhu přátel, influencerů a designérů uvedení kolekce na trh. Nyní se prodává v široké síti butiků i online.  
Foto: Matteo Prandoni
Nicky Hilton Rothschild
Vždy upravená Nicky, která s lehkostí dokáže kombinovat roli matky dvou malých holčiček s kreativní prací i častým cestováním, se se mnou podělila o své fitness a beauty tipy a promluvila i o spolupráci s French Sole. 
Nicky, jaká je vaše beauty rutina?
Jsem posedlá kosmetikou. Moje koupelna je plná nejrůznějších krémů a pleťových přípravků. Každý večer mám stejný rituál, umyji si obličej pěnovým odličovačem Dr. Barbara Sturm, poté aplikuji regenerační sérum U Beauty, oční krém Estée Lauder a krém na obličej Augustinus Bader. Také si dávám dvakrát až třikrát týdně pleťové masky. Právě jsem dostala skvělou pistáciovou od Irene Forte z Itálie. Když nepracuji, ráda nosím co nejméně make-upu. Je důležité nechat pokožku dýchat. Denně však používám SPF kapky na ochranu proti slunci.
Jak byste popsala svůj osobní styl?
Eklektický. Ráda míchám různé prvky. Pokud jsem doma v New Yorku, obvykle nosím pořád skinny džíny, balerínky a sako. Když jsem v LA, ráda se přizpůsobím kalifornskému životnímu stylu. Nosím spousty hedvábných topů a boho šatů s letními gladiátorkami. Můj styl se mění podle toho, kde jsem. 
Hodně cestujete. Jaký styl máte na cestách?
Na letišti a v letadlech se chci cítit pohodlně. Obvykle mám na sobě klobouk, legíny s příjemným kašmírovým svetrem a balerínky – které jsou více šik než sneakers.
Foto: Matteo Prandoni
Nicky Hilton Rothschild
Foto: Courtesy Nicky Hilton
Nicky Hilton Rothschild
Foto: Courtesy Nicky Hilton
Nicky Hilton Rothschild
Jaká je vaše oblíbená destinace a proč?
Ráda jezdím do LA a navštěvuji svou rodinu. Zůstávám pak raději u rodičů než v hotelu. Moje maminka vytvořila nejkrásnější dětský pokoj pro mé dcery. Cítíme se tam jako doma.
Co musíte mít při cestování u sebe?
Vždycky si na cesty beru přikrývku a masku na oči. Pokud cestuji bez dětí, beru si dobrou knížku. Vždycky používám bohatý hydratační krém na obličej. Vzduch v letadle mi hodně vysušuje pokožku.  
Jaké je vaše nejlépe střežené tajemství krásy, které jste objevila během kariéry v modelingu?
Pečujte se o svou pleť. Nikdy nespěte nalíčené. Nepoužívejte drsný ručník v okolí očí, protože je tam velmi jemná pokožka. Začněte používat krémy proti stárnutí už v mládí.  
Jaká je vaše fitness rutina, aby jste se udržela ve skvělé kondici?  
Nejsem zrovna typ, co by měl rád tělocvičnu. Nudí mě cvičit uvnitř na strojích, nejraději jsem venku. Hodně chodím pěšky.  
Co vás vedlo k tomu začít navrhovat?
Módu jsem vždycky milovala, už jako malá holčička. Měla jsem ráda oblečení, doplňky a často jsem se převlékala. Když jsem dospívala v New Yorku, dělala jsem modeling. Rychle jsem tak díky tomu zjistila, že se mi víc líbí být v zákulisí módního světa.
Kde berete inspiraci?
Po celém světě. Hodně cestuji a neustále se inspiruji street stylem v různých městech. Ráda vidím, jak se ženy oblékají a vytvářejí si svůj styl.
Foto: Courtesy Nicky Hilton
Foto: Matteo Prandoni
Foto: Courtesy Nicky Hilton
Proč spolupráce s French Sole?
Už jako teenager jsem byla fanouškem a zákaznicí French Sole. Vždy mě přitahovaly jejich elegantní a pohodlné balerínky. Máme velmi podobné estetické cítění, takže to funguje opravdu velmi dobře. 
Řekněte mi o své kolekci.
Chtěla jsem vzít základní typy obuvi z mého botníku jako baleríny, mokasíny, lodičky na nízkém podpatku a doplnit je moderním ženským designem. V jarním období je velmi ženské nosit spoustu bavlněných kousků v pastelových barvách. Také jsem nabídla několik balerínek se zvířecím potiskem, v sametovém provedení a se štrasovými kamínky a zařadila jsem i pár „kitten heels“. Použila jsem spoustu výrazných barev, stejně jako tisků. No a samozřejmě nechybějí mašle! Navíc jsem přidala do bot extra výstelku. Pohodlnost bot je pro mě základ.
Jaká je vaše typická zákaznice?
Kolekce My Nicky Hilton x French Sole je určena pro všechny ženy, bez ohledu na věkovou kategorii. Navrhla jsem i klasické boty pro konzervativnější dámy.
Máte nějaké rady pro začínající designéry?
Vždy říkám návrhářům, aby využívali sociální média ve svůj prospěch. Můžete tak oslovit stylisty, celebrity a influencery a propůjčit jim svůj produkt. Je to skvělý nástroj pro orientaci v trendech a sledování toho, co lidé kupují a co se nosí. A konečně, sociální média jsou skvělou platformou pro prezentaci vaší práce.